Jimmy Carr bir baba olduğunu doğruladı ve oğlunun Rockefeller adını açıkladı


Jimmy Carr, iki yıl önce bir oğlu olduğunu doğruladı ve ona alışılmadık Rockefeller adını verdi.

komedyen ve 10 Kediden 8’i ev sahibi, bebeği 2019’un sonlarında Kanal 5’in görevlendirme editörü Karoline Copping ile birlikte doğurdu.

ile yeni bir röportajda radyo saatleriCarr, oğlunun adını, tüm zamanların en zengin Amerikalısı ve modern tarihin en zengin insanı olarak kabul edilen Amerikalı bir iş adamı ve hayırsever olan John D Rockefeller’den aldığını açıkladı.

Şunları da ekledi: “Gerçi gelmiş geçmiş en büyük komedyen Chris Rock’tan bir parça da olsa.”

Carr ve Copping 20 yıldır birlikteler. Çizgi roman şu anda anılarını tanıtıyor, Önce & Kahkaha, yirmili yaşlarındaki depresyon ve anksiyete ile uğraşmayı, pazarlamadaki işini, A listesindeki anekdotları ve annesinin ölümüyle başa çıkmayı tartışıyor.

Carr’ın vergiden kaçınma planına katılımını çevreleyen skandala da bir bölüm ayrılmıştır. “Yaptığım komedi türünden insanlar bunun bir ördeğin sırtından su aktığını düşündü. Ama değildi. Gerçekten korkunçtu. Panik atak geçirdim ve hala yaşıyorum. Onlara uyanıyorum” dedi.

tarafından 2012 soruşturması Kere Carr’ı, ödenen vergi miktarını düşürmenin yasal bir yolu olan K2 planı aracılığıyla yılda 3,3 milyon sterlin barındırmakla suçladı.

Carr o sırada özür diledi ve “yargı hatası” yaptığını söyledi.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Squid Game yaratıcısı, The Front Man'e odaklanabilecek 2. sezon için fikirler ortaya koyuyor

Sal Eki 5 , 2021
Kalamar Oyunu yaratıcısı Hwang Dong-hyuk, Netflix dizisinin potansiyel ikinci sezonu için fikirlerini açıkladı. Dan beri Kalamar Oyunu 17 Eylül’de yayın platformuna gelen Korece dizi dünya çapında bir hit oldu. Netflix CEO’su Ted Sarandos, dokuz bölümlük gerilimin, yayıncının şimdiye kadarki “en büyük şovu” olma “yolda” olduğunu söyledi. Şu anda, Netflix’in küresel […]

Arşivler

Kategoriler

Meta