Jimmy Carr, çifti kurmaya çalıştıktan sonra Cheryl’in Prens Harry ile ‘kurşun atlattığını’ şakalar


Jimmy Carr, eski Girls Aloud yıldızının “kurşun atlattığını” söyleyerek Cheryl ve Prens Harry’yi kurmaya çalıştığı zamanı yansıttı.

üzerinde bir görünüm sırasında Tek Gösteri, komedyen, ev sahiplerine Harry Judd ve Lauren Laverne’e 2012’de Diamond Jubilee Konserinde kraliyetle parti yapmaları hakkında bilgi verdi.

Dedi ki: “Prens Harry o sırada bu röportajı yapmıştı, ‘Kimse benim kız arkadaşım olmak istemiyor, çünkü kimse baskı istemiyor.’ Sonra ona, bütün gün Cheryl ile dalga geçtiğimi, sizi eşleştireceğimi, ikinizi bir araya getireceğimi söyledim.

Carr, şu anda Meghan Markle ile evli olan Prens Harry’nin “Evet, harika, al!” diyerek yanıt verdiğini iddia etti.

Sonunda işe yaramadı ve Carr ekledi: “Elbette son gülen o oldu, anlaşılan karısı olmak üzerinde çok fazla baskı varmış. Bence Cheryl orada bir kurşun kaçırdı.”

Cheryl kısa süre önce Girls Aloud grup arkadaşı Sarah Harding’in ölümünün ardından Birmingham Pride’daki performansından çekildi.

Harding, kendisine terminal meme kanseri teşhisi konduğunu açıkladıktan bir yıl sonra, geçen ay 39 yaşında öldü.

2002’den 2013’e kadar Girls Aloud’da Harding ile birlikte sahne alan Cheryl, etkinlikte “duygusal, zihinsel veya fiziksel olarak yetenekli” olmadığını söyledi.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

James Nesbitt draması, gösteri tam dolu benzin istasyonunu devraldıktan sonra sürücüleri öfkelendiriyor

Cts Eki 2 , 2021
James Nesbitt’in başrolde olduğu yeni bir drama için kullanılırken tam dolu bir benzin istasyonundan geri çevrilen İngiliz sürücüler hayal kırıklığına uğradı. Oyuncu, Güney Londra’daki Vauxhall’daki bir Texaco garajında, Channel 4′ polis şovu için çekim yaparken görüntülendi. Şüphelenmek, İngiltere’nin yakıt krizinin yedinci gününde. Müşterilerin, pompaların yalnızca bir gece önce yeniden doldurulması […]

Arşivler

Kategoriler

Meta