Jimmy Kimmel Şükran Günü yemeği pişirirken saçlarını ve kaşlarını yakıyor


Jimmy Kimmel, Şükran Günü yemeğini pişirirken saçlarını ve kaşlarını yaktı.

Instagram’a gönderilen bir fotoğrafta, sohbet programı sunucusunun yüzü, saçları şarkı söylerken küllerle kaplı olarak görülüyor.

Fotoğrafın yanına şunları yazdı: “Herkese mutlu şükranlar. Fırını yakarken saçını ve kaşını yakmamaya çalış!”

Ayrı bir gönderide Kimmel, pişmiş hindinin bir resmini gururla paylaştığı için yaralanmadığını ve akşam yemeğinin mahvolmadığını açıkladı.

DJ Khaled, ilk gönderiye yorum yapan birçok kişiden biriydi: “Sakin ol kardeşim, sana ve ailene sevgi ve selamlar, mutlu bayramlar.”

Kimmel’in en büyük kızı Katie de resmin altına yorum yaptı: “Yine mi?????” Yanıt olarak Kimmel şöyle yazdı: “Evet. Bu artık bir tatil geleneğidir.”

Bu, Kimmel’in yemek yaparken saçını ilk yakışı değil. Ellen DeGeneres ile geçmişte yaptığı bir röportajda, Kimmel barbeküsünün bir Dört Temmuz kutlaması sırasında patladığını açıkladı.

Ev sahibi arkadaşına şunları söyledi: “Izgarada gazı açtım ve sonra kibrit aramak için biraz yürüyüşe çıktım. Sonra geri döndüğümde, ‘Hmm, muhtemelen kapağı açıp bu şeyi havalandırmalıyım, belki kapatıp yeniden başlamalıyım’ diye düşündüm.

Kimmel devam etti: “Sonra ‘Hayır, bunu yapmayacağım’ diye düşündüm. Yapacağım şey, bir parça kağıdı ateşe vermek, sonra onu ızgaraya atmak.’ Bunu yaptım ve yüzümde büyük bir patlama oldu. Sakalımı yaktım, kaşımı ve kirpiklerimi döktüm.”

Komedyen şu anda ABD TV’sindeki en uzun süreli sohbet programı sunucusu. Jimmy Kimmel Canlı! 2003’ten beri ABC’de yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Jeremy Clarkson, çiftlik kazasında neredeyse bacağını kaybettiğini söyledi

Cum Kas 26 , 2021
Jeremy Clarkson, çiftliğinde bir kazada bacağını kaybetmekten kıl payı kurtulduğunu söyledi. TV sunucusu başrolde Clarkson’ın ÇiftliğiCotswolds’da sahip olduğu topraklarda ekin yetiştirdiğini ve çiftlik hayvanlarına baktığını görüyor. hakkında konuşmak Jonathan Ross Gösterisi yeni kitabı hakkında Diddly Squat: Çiftlikte Bir Yıl, “Tarımda, diğer tüm endüstrilerin toplamından daha fazla kaza olduğunu” söyledi. 61 […]

Arşivler

Kategoriler

Meta