Joanna Lumley, Prenses Margaret’in Kesinlikle Muhteşem karakterin ‘prototipi’ olduğunu söyledi


Joanna Lumley, Prenses Margaret’in karakterinin “prototipi” olduğunu söyledi. Kesinlikle muhteşem.

1990’ların popüler komedi dizisinde Lumley, Jennifer Saunders’ın Eddie Monsoon’unun karşısında, parti tutkunu bir moda yönetmeni olan Patricia “Patsy” Stone’u canlandırdı.

Gyles Brandreth ile Elizabeth II hakkındaki yeni kitabını tanıtmak için yakın zamanda düzenlenen bir etkinlikte konuşan, Her Mevsimin Kraliçesi, Lumley karakterin kökenine değindi.

“[Princess Margaret] Patsy’nin bir çeşit prototipiydi” dedi (baş Ayna). “Onun hakkında çok muhteşem bir şey vardı. Çok muhteşem ve çok komik.”

Oyuncu bir yapımda Elvira’yı oynadıktan sonra bir içki resepsiyonunda kraliyetle bir toplantısını hatırladı. Blithe Spirit 1986’da Vaudeville Tiyatrosu’nda.

Lumley şunları iddia etti: “Şu anda garip kraliyet hayatında herkes, ‘Prenses Margaret’in şu anda içmesine izin verilmiyor. Tiyatroda içki içmeyin ve ona içki ikram etmeyin.’

“Prenses Margaret ile bir resepsiyona katılıp içki ikram edemezsiniz” diye düşündüm. Bu çılgınlık’. Ben geldiğimde oldukça sıkılmış görünüyordu.”

Lumley’e göre, merhum Snowden Kontesi, çantasında sakladığı bir şişe viski çıkardı.

“Partiden ayrıldı, çantasını açtı, küçük bir şişe viski ve bir paket sigara çıkardı, yaktı, sigara ağızlığı ve orada oturdu sigara tüttürerek.”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Richard Madeley neden bu gece I'm a Celebrity'de değil?

Cum Kas 26 , 2021
Richard Madeley bırakmak zorunda kaldı ben bir ünlüyüm hastaneye kaldırıldıktan sonra. TV sunucusu, bu sabah erken saatlerde (25 Kasım) kendini “kendini iyi hissetmediği” için, realite dizisinin şu anda Galler’de çekildiği Gwyrch kalesinden tıbbi yardım almak üzere gönderildi. Hastanede geçirdikleri sürenin ardından Madeley, “Hepinize merhaba! Richard burada – öncelikle sadece kesinlikle […]

Arşivler

Kategoriler

Meta