John Barrowman, iddiaları yanıp söndükten sonra ITV’nin Dancing on Ice programından düştü


John Barrowman resmen ITV’de yargıç olarak görevden alındı Buzda Dans yanıp sönen iddialardan sonra.

54 yaşındaki şovmen, 2019’dan beri ünlüler paten yarışmasında jüri üyesi olarak yer aldı.

Bu haber, İskoç asıllı Amerikalı aktörün dizi setinde “aptallık” yaptığını kabul etmesinden beş ay sonra geldi. Doktor Kim, penisini diğer oyunculara ifşa edeceği iddialarının ardından.

John Barrowman’a iki parlak yıl için teşekkür ederiz. Buzda Dans paneli” sözcüsü ITV yaptığı açıklamada, televizyon kişiliğinin ITV şovu All Star Musicals’ın yaklaşan özel bölümlerinde görünmeye devam edeceğini de sözlerine ekledi.

“[We] Önümüzdeki All Star Musicals özel programlarına ev sahipliği yapmak için onunla tekrar çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz” denildi.

Bağımsız yorum için Barrowman’ın temsilcisiyle temasa geçti.

(Getty Resimleri)

Nisan 2021’de bir 2015 videosu Doktor Kim Aktör Noel Clarke’ın Barrowman’ın kendini gösteri setinde teşhir edeceğini ve “her beş dakikada bir bokunu çıkaracağını” iddia ettiği bir kongre ortaya çıkarıldı.

İddialardan kısa bir süre sonra TV sunucusu şunları söyledi: Gardiyan üzerinde çalışırken “ahmaklıkla” meşgul olduğunu Doktor Kim ve onun dönüşü meşale ve o zamandan beri yıllar içinde geliştiğini.

Aktör, “yüksek ruhlu davranışının” “sadece sette ve sahne arkasında meslektaşlarını eğlendirmek için iyi bir mizah amaçlı olduğunu” söyledi. Sonra ekledi: “Geriye dönüp bakmanın yararına, üzgün davranışımın coşkulu davranışımdan kaynaklanmış olabileceğini anlıyorum ve bunun için daha önce özür diledim.”

2008’de Barrowman, BBC Radio 1 ile yaptığı bir röportajda pantolonunu indirdikten sonra özür diledi ve “gösterinin neşeli ve eğlenceli şakasına” katıldığını, ancak “çok ileri gittiğini” söyledi.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Yeni yaptığı açıklamada, “Kasım 2008’deki özürümden bu yana anlayışım ve davranışlarım da değişti” diyerek tutumunu yineledi.

Baş yapımcı Julie Gardner Doktor Kim ve meşale, ayrıca onaylandı Gardiyan Barrowman’ın “2008 civarında” ortaya çıkan davranışı hakkında bir şikayet aldığını söyledi.

Ancak sosyal medyada birkaç kullanıcı ITV’nin Barrowman ile ilgili açıklamasından memnun değil.

Pazar günleri En çok satan yazar Melanie Blake, Barrowman’ın “tatsız çakması”nı yaptığı şovlarda çalıştığını iddia ederek şov dünyasına damgasını vurdu.

Şöyle yazdı: “’Axed’ ama aynı ağda başka bir gösteri mi verildi? Trollenmeden önce (ona göre) ‘huzursuz teşhircilik’ yaptığı şovlarda çalıştım. Bu ifade şov dünyası hakkında çok şey söylüyor. ITV, ‘Ev sahibi olarak onunla çalışmaktan memnunuz’ dedi. Tüm Yıldız Müzikalleri.’”

“Sadece iğrenç. O nasıl işte asla bilemeyeceğim!! Bu yayıncının bir an onunla çalışmayı reddetmesine ve sonra onunla tekrar çalışarak böyle davranmasına izin vermesine şok oldum. Showbiz utanç verici” diye yazdı başka bir sosyal medya kullanıcısı.

Başka bir kişi şöyle yazdı: “Yani baltalandı ama baltalanmadı mı? Bunu anlayabiliyorsan, benden daha iyi bir insansın.”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Strictly Come Dancing 2021: Nina Wadia elenen ilk ünlü oldu

Pts Eki 4 , 2021
Kesinlikle Dans Edin 2021 serisinin ilk yarışmacısı Nina Wadia’yı eledi. yüzleştikten sonra taç giyme caddesi korkunç dans-off aktör Katie McGlynn, Doğu Uçları star Wadia, gösteriden atılan ilk ünlü oldu. Wadia ve dans partneri Neil Jones, Tangolarını “Sana Yalan Söyler miyim?” Eurythmics ve McGlynn ve profesyonel dansçısı Gorka Marquez, Olivia Rodrigo’nun […]

Arşivler

Kategoriler

Meta