John Barrowman sette kendini ifşa ettiği iddialarını tartışıyor: ‘Bu konuda yaygara yapan tüm insanlar orada değildi’


John Barrowman ITV’de göründü Lorraine Salı sabahı (23 Kasım), sette kendisini ifşa ettiği iddiaları hakkında konuşmak için Doktor Kim kopup fırlamak meşale.

Bu yılın başlarında, aktör, bir hayran toplantısından 2015’te bir videonun ortaya çıkarılmasının ardından BBC şovunun setinde “aptallık” yaptığını kabul etti, burada başrol oyuncusu Noel Clarke’ın her beş dakikada bir “götünü dışarı çıkardığını” iddia etti. ”.

Klibin bir noktasında Clarke, rol arkadaşı Camille Coduri’ye “Makyaj kamyonunda omzuna koyduğu zamanı” hatırlayıp hatırlamadığını soruyor. cevap veriyor: “Evet, yapıyorum.”

Hikayenin yeniden ortaya çıkmasından bu yana yaptığı ilk televizyon röportajında ​​Barrowman, bu sabah Lorraine Kelly’ye şunları söyledi: “Bu konuda yaygara koparan tüm insanlar orada değildi.”

Artık sette kendini “izlemek” zorunda hissettiğini söyledi.

Kelly, mizah anlayışını “müstehcen” olarak nitelendirdi ve bir çizgiyi aşmış olabileceğini düşünüp düşünmediğini sordu. 15 yıl önce olan bir şey, müstehcen davranıştı, aptalca davranıştı, setin sınırları içinde yapılıyordu. Birlikte çalışan bir aile gibiydik.”

“Aslında anlattığım hikayelerdi, yıllardır anlatıyorum, hiçbir şey saklamadım. Abartıldılar, cinsel tacize dönüştürmeye çalıştılar ki kesinlikle değil. Bu konuda yaygara yapan tüm insanlar orada değildi, yapılan şeylerin bağlamını bilmiyorlar.

“Dediğim gibi, bunu şimdi asla yapmazdım, ama insanların ve benim yapmamıza izin vermediğimiz şeyi, sadece gazeteleri satmak için basına sürekli saldırarak, insanların öğrenmesine, uyum sağlamasına ve değişmesine izin vermiyoruz. ve bu en önemli şey.”

John Barrowman ve James Marsters, 2007’de ‘Torchwood’ setinde çekim yaparken

(Deklanşör)

Barrowman, röportajda “elbette” değiştiğini ve kendisini “son derece gergin” hissettiğini söyledi.

Dedi ki: “Meselenin gerçeği, kariyerim boyunca, insanları kendiniz olmaya teşvik etmek ve kim olduğunuzdan utanmamakla ilgili olduğunu biliyorum ve her şeyi izlemek zorundaymışım gibi hissediyorum. Bunu aşacağım ve yine de eğlenceli, aptal ve çirkin olacağım ama 15 yıl öncesinden farklı bir bağlamda.”

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Barrowman davranışı hakkında şunları söyledi: “Bir daha olmayacak.”

Birçok izleyici onun yorumlarına itiraz etti ve bir kişi şu tweet’i attı: “Ofiste bir adamın John Barrowman’ın yaptığını yaptığını ve sonra ‘müstehcen’ olarak lanse ettikten sonra orada başka bir iş bulduğunu hayal edebiliyor musunuz?”

Bir diğeri şunları ekledi: “@lorraine, John barrowman’a bu sabah programınızda 15 yıl önce yanıp sönen insanların kabul edilebilir olmadığını söylemelisiniz. Her zaman cinsel taciz oldu ve hiç komik olmadı.”

“John Barrowman kendini Lorraine çünkü 15 yıl önce farklı bir zamandı. Çoğu zaman suskun değilim,” dedi bir üçüncü.

Bağımsız daha fazla yorum için Barrowman ile temasa geçti.

Mayıs ayında Barrowman, setteki olaydan bu yana geçen yıllarda geliştiğini ve “yüksek ruhlu davranışının” “sadece sette ve sahne arkasında meslektaşlarını eğlendirmek için iyi bir mizah amaçlı olduğunu” da sözlerine ekledi.

Devam etti: “Geriye dönüp bakmanın yararına olarak, üzüntünün coşkulu davranışımdan kaynaklanmış olabileceğini anlıyorum ve bunun için daha önce özür diledim.”

Barrowman, 2008 yılında BBC Radio 1 ile yaptığı bir röportajda pantolonunu indirdikten sonra “gösterinin neşeli ve eğlenceli şakasına” katıldığını ancak “çok ileri gittiğini” söyleyerek özür dilemek zorunda kaldı.

Birçok Twitter kullanıcısı, Barrowman’ın yeni ITV röportajında ​​İskoç aksanıyla konuşma tercihi karşısında şaşkına döndü. Oyuncu, sekiz yaşına kadar yaşadığı Glasgow’da doğdu ve ardından ailesi ABD’deki Illinois’e taşındı. Bazen İskoç ve Amerikan aksanları arasında geçiş yapar.

İzleyiciler, Kelly’nin de Glaswegian olması nedeniyle bu röportaj için İskoç’u seçtiğini internette tahmin ediyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ben bir Ünlüyüm 2021 para ödülü: Yarışmacılar ne kadar maaş alıyor?

Çar Kas 24 , 2021
ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! Kalenin Kralı veya Kraliçesi olmak için yarışan 10 yeni yarışmacı ile bu akşam (4 Aralık) ekranlarımıza dönüyor. Galler’deki Gwrych Kalesi’nde art arda ikinci yıl gösteri filmleri olarak, birçok izleyici seriyi kazanmanın ödülünün ne olduğunu merak etti. Ne yazık ki yarışmacılar için kazanan için nakit […]

Arşivler

Kategoriler

Meta