John Krasinski, The Office’te çekmeyi reddettiği bir sahneyi ortaya koyuyor


John Krasinski, çekmeyi reddettiği bir sahne hakkında konuştu. Ofis.

Krasinski, 2005’ten 2013’e kadar süren hit şovun dokuz sezonu boyunca Jim Halpert’i canlandırdı.

Hayranları memnun etmek için, aktörün karakteri, altıncı sezonda Pam (Jenna Fischer tarafından oynanan) ile evlendi.

Dizinin yeni yayınlanan sözlü tarihinde, Dunder Mifflin’e Hoş Geldiniz: Ofisin Nihai Sözlü Tarihi, Krasinski şovda zamanının çoğunu çekmeyi reddettiği tek sahneyi tartıştı.

Başarılı komedinin hayranları, sekizinci sezonda Pam’in doğum iznine çıktığını ve yerine geçici ofis yöneticisi Cathy’nin (Lindsey Broad) geçtiğini hatırlayacak.

Cathy, Jim’e karşı hisler geliştirir ve “After Hours” on altıncı bölümünde başarısız bir şekilde onu baştan çıkarmaya çalışır.

Ancak Showrunner Greg Daniels, başlangıçta Jim ve Cathy’yi öpmeyi planlamıştı.

Krasinski, “Ayağımı yere koyduğumu hatırladığım tek zaman bu,” dedi. “Daha önce söyleyeceğimi düşünmediğim şeyleri söylediğimi hatırlıyorum, örneğin, ‘Ateş etmeyeceğim’.”

The Office, aynı adı taşıyan çığır açıcı Birleşik Krallık saçmalık komedisinden uyarlandı.

(NBC)

42 yaşındaki oyuncu şunları ekledi: “Benim düşünceme göre seyircilerimizi zorlayabileceğiniz bir eşik var. Çok adanmışlar. Onlara çok büyük saygı gösterdik.

“Ama öyle bir an var ki onları çok fazla zorlarsan asla geri dönmeyecekler. Ve Jim’e hile yaptığını gösterirsen asla geri gelmeyeceklerini düşünüyorum.”

göre Uproxx‘in yeni çıkan sözlü tarih kitabıyla ilgili haberi şöyle: “Jim ve Cathy arasındaki öpücük Florida’da bir iş gezisindeyken gerçekleşecekti, ancak yaratıcı Greg Daniels, Krasinski’nin çekiciliğine ikna oldu ve onu kesti.”

(NBC)

Ancak Daniels, hayranların çok fazla “rahat” olduğuna inandığını belirterek fikri hala savunuyor. Ofis.

“Gibi hissediyorum [Krasinski’s] Hayranların katılımı açısından biraz endişe iyiydi,” dedi Daniels. “Sanırım ne olacağını biliyorlardı. Aldıkları şovdan çok memnunlardı ve belki onlara kötü bir son vereceğim diye onları endişelendirmem gerekiyordu, böylece iyi bir son aldıklarında mutlu oldular.”

Geçen yıl Broad (Cathy’yi oynayan), karakterinin Jim ve Pam’in ilişkisini tehdit etmesine karşı çıkan dizinin hayranları tarafından sosyal medyada hala taciz edildiğini açıkladı.

Broad, Instagram’da paylaştığı bir gönderide şunları yazdı: Ofis, bu yüzyılın en iyi komedisi: Az önce Instagram’da köpeğimin nasıl öldürüldüğüyle ilgili bir şey yayınladım ve bir grup insan ‘Siktir git, Cathy, bunu hak etti!’ Yani. Buyrun!”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Susam Sokağı: ABD'li muhafazakar lobici, yeni Asya-Amerikan kuklası üzerinden PBS'nin fonunun kesilmesi çağrısında bulundu

Cum Kas 19 , 2021
ABD’li muhafazakar aktivist ve lobici Matt Schlapp, Asya-Amerikalı bir kuklanın piyasaya sürülmesi nedeniyle PBS’nin fonunun kesilmesi çağrısında bulundu. Susam Sokağı. Bu haftanın başlarında, uzun süredir devam eden çocuk programının, genç izleyicileri Asya karşıtı ırkçılık konusunda eğitmek için Ji-Young adlı karakteri tanıtacağı duyuruldu. Muhafazakar Siyasi Eylem Komitesi’nin (CPAC) başkanı olan Schlapp, […]

Arşivler

Kategoriler

Meta