Johnny vs Amber: Johnny Depp ve Amber Heard’ın ilişkisini ve yasal savaşını ‘çöküşü’ kapsayan yeni belgesel


Johnny Depp ve Amber Heard’ın evliliğinin sert çöküşü, iki bölümlük yeni bir belgeselin konusu olacak.

Akış hizmeti Discovery Plus bugün (19 Kasım) adını taşıyan projeyi devreye aldığını duyurdu. Johnny vs Amber.

Belgesel, Depp ve Heard’ın ilişkisinin “çöküş hikayesini” anlatacak ve “on yılın ünlüler mahkemesine nasıl yansıdığını” da içerecek.

Depp ve Heard, 2015-2017 yılları arasında evlendi. Geçen yıl Kasım ayında Depp, aleyhine açtığı bir iftira davasını kaybetti. Güneş, bu da onu “karı döven” olarak nitelendirdi.

Duyuruya göre, dizi hikayeyi iki “kutuplaşmış perspektiften” anlatacak: biri Depp’in olaylara ilişkin açıklamasını, diğeri ise Heard’ınkini temsil ediyor.

Johnny vs Amber çiftin kendi çektiği görüntü ve ses kayıtlarının yanı sıra Depp ve Heard’ın avukatlarının yanı sıra “çifte yakın” kişilerle yapılan röportajlara yer verecek.

Depp şu anda Heard’a yazdığı bir makale nedeniyle hakaret davası açıyor. Washington postburada aile içi şiddet kurbanı olduğunu iddia etti, ancak istismarcının isminden bahsetmedi.

NS Karayip Korsanları star, Heard’ın ona saldırmış gibi görünmesi için fotoğrafik kanıtları değiştirdiğini iddia ediyor.

Yargıç, Bay Depp’in Bayan Heard’ı “altın avcısı” olarak nitelendirmesini reddetti (AP)

(AP)

Bu ayın başlarında bir mahkeme, Depp’in hukuk ekibinin, fotoğrafların uydurma olup olmadığını belirlemek için Heard’ın telefonunu bir uzmana incelettirebileceğine karar verdi.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Yanıt olarak, Heard’ın avukatı şunları söyledi: “Amber Heard, kanıtlarının gerçekliğini desteklemeye istekli ve yetenekli olmaya devam ediyor ve BT adli tıp uzmanı bu çabada işbirliği yaptı.

“Kesin bir zıtlık içinde, Bay Depp, kanıtlarından herhangi birinin gerçekliği için herhangi bir destek bir yana, bağlam dışı bir kısmını sızdırdığı ses kasetlerini bile üretemedi.”

Siz veya tanıdığınız biri aile içi şiddete maruz kalıyorsa, Refuge tarafından işletilen 24 saat hizmet veren Ulusal Aile İçi İstismar Yardım Hattını 0808 2000 247 numaralı telefondan arayabilir veya web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Burada.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ben Bir Ünlüyüm: Caitlyn Jenner yemek yeme zorlukları hakkında sırları sızdırıyor

Cum Kas 19 , 2021
Caitlyn Jenner, yemek yeme zorlukları hakkında bir sır verdi. ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! : yarışmacıların yemesi gereken tüm yiyecekler – hayvan cinsel organlarından gözbebeklerine kadar – “arındırılır”. TV kişiliği ve eski Olimpiyat sporcusu göründü Günaydın İngiltere bugün (19 Kasım Cuma), 2019’daki yarışmada geçirdiği zamanı yansıttı. Bir denemede ineğin […]

Arşivler

Kategoriler

Meta