JoJo Siwa, AMA’nın kırmızı halı görünümü sırasında kız arkadaşı Kylie Prew’den ayrıldı


Şovmen JoJo Siwa, AMAs kırmızı halısında bir görünüm sırasında kız arkadaşı Kylie Prew’dan ayrılma hakkında konuştu.

Ile konuşmak İnsanlar, Siwa, Prew ile dokuz aylık ilişkisinin ardından deneyimi nasıl bulduğunu açık yüreklilikle anlattı.

19 yaşındaki “Çılgıncaydı, çılgıncaydı” dedi. “Kız arkadaşımla dokuz ay birlikteydim ve o dokuz ay harika ve inanılmazdı.”

Devam etti: “Müteşekkir olduğum bir şey, ikimizin de iyi olması… açıkçası eskisi kadar yakın değiliz, ama ikimiz de iyiyiz ve ikimiz de mutluyuz ve önemli olan tek şey bu.”

Ayrılık söylentileri ilk olarak geçen ay ortaya çıktı ve raporların 21 Ekim’de dolaştığı görüldü.

Siwa daha sonra Paris Hilton’daki bir görünüm sırasında haberi doğruladı. burası Paris 2 Kasım Salı günü yayınlanan podcast, kendisinin ve 18 yaşındaki Prew’in artık birlikte olmadıklarını, ancak eski sevgilisinin hala “en iyi arkadaşı” olduğunu ortaya koydu.

(Getty Resimleri)

Siwa, Hilton’a şunları söyledi: “Bunun hakkında henüz resmi olarak, kamuoyu önünde konuşmadım ama ayrıldık.

“Ama o kelimenin tam anlamıyla hala benim en iyi arkadaşım. Dün onunla konuştum, yeni bir köpek yavrusu aldı. O harika. O hayatının zamanını yaşıyor, ben hayatımın zamanını yaşıyorum.”

Dansçı ve şarkıcı, “Onu tamamen kaybetmediğim için gerçekten şanslı olduğunu çünkü biliyorsunuz, ilişkiler bitse de arkadaşlıklar bitmek zorunda değil” diyerek bunun olabileceğini bilmediğini de sözlerine ekledi.

“Olabileceğine çok sevindim, çünkü tek istediğim buydu,” dedi Siwa, “Ama tüm eğlenceli zamanları, tüm güzel zamanları hatırladığım ve kötü bir şey olmadığı için gerçekten mutluyum, sadece tanım bu. “Doğru kişi, yanlış zaman” gibi sevimsiz bir sözden ve sevimsiz sözlerden nefret ederim, ama bunlar doğru.”

AMA’ları burada canlı olarak takip edin.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

AMAs 2021: BTS, Cardi B'nin ev sahipliği yaptığı yıldızlarla dolu ödül törenine hükmediyor

Pts Kas 22 , 2021
JoJo İlk AMA’larını ve Konuşmaları Güvenlik Açığı ve Yaklaşan Turunu Hatırlıyor | AMA 2021 Amerikan Müzik Ödülleri bu akşam (21 Kasım Pazar) Los Angeles’taki Microsoft Tiyatrosu’nda gerçekleşti. BTS, birçok ödül alarak ve canlı performans sergileyerek geceyi domine etti. Sunucu Cardi B ayrıca Olivia Rodrigo, BTS, İtalyan rock grubu Maneskin ve […]

Arşivler

Kategoriler

Meta