Jon Stewart, iptal kültürünün gerçek olmadığını söylüyor: ‘Bunun hakkında konuşan insanlar asla susmaz’


Jon Stewart, “kültürü iptal etme” kavramına inanmadığını ve bunun yerine onu “amansız” bir kültür olarak gördüğünü söyledi.

Gece yarısı ev sahibi, konuyu uzaktan bir sohbet sırasında tartıştı. New Yorklu editör David Remnick, Pazar gecesi New Yorker Festivali kapsamında.

Stewart, “İptal kültüründen bahseden insanlar bu konuda asla çenelerini kapatmıyorlar” dedi. Tepe.

“Şimdi her zamankinden daha fazla konuşma var” dedi ve ekledi: “İnternet eleştiriyi demokratikleştirdi.

“Yaşamak için ne yapıyoruz, s*** konuşuyoruz, eleştiriyoruz, varsayımda bulunuyoruz, fikir beyan ediyoruz, şakalar yapıyoruz – ve şimdi başkaları da söz söylüyor. Ve bu iptal kültürü değil, acımasızlık.

“Acımasız bir kültürde yaşıyoruz. Ve internet sistemi ve tüm diğer şeyler, bunun baskı noktalarını bulmaya ve onu daha da kötüleştirmeye teşvik ediliyor.”

Stewart’ın yeni gece şovu, Jon Stewart ile Sorun, 30 Eylül’de Apple TV+’da yayınlanmaya başladı ve 14 Ekim’de yeni bölümüyle geri dönecek.

Bundan önce, Stewart ev sahipliği yaptı Günlük Gösteri 1999’dan 2015’e kadar Comedy Central’da. Trevor Noah şu anda programa ev sahipliği yapıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Netflix'ten Ted Sarandos, komedyen 'TERF takımı' olduğunu söyledikten sonra Dave Chappelle'i savunuyor

Sal Eki 12 , 2021
Netflix CEO’su Ted Sarandos, son komedi özel bölümünde transfobik açıklamalara verilen tepkinin ardından komedyen Dave Chappelle’i savundu. Yayıncının personeline gönderdiği bir notta, ÇeşitlilikSarandos, üst düzey yönetim üyelerine üzgün çalışanlarla nasıl başa çıkmaları gerektiği konusunda rehberlik etti. Akış hizmeti için yaptığı son özelde, daha yakın, Chappelle bir dizi LGBTQ+ karşıtı açıklama […]

Arşivler

Kategoriler

Meta