Jonas Brothers’ın Yeni Promosyonda Kavrulmasını İzleyin


Bu Şükran Günü’nde sıcak koltuktaki tek şey hindi değil.

Kevin Jonas, Joe Jonas ve Nick Jonas için kendilerini hazırlıyorlar Jonas Brothers Aile Kızartması 23 Kasım’da, Emmy ödüllü komedyen tarafından barındırılan Kenan Thompson. İtibaren Pete Davidson ile Niall Horan, kardeşleri kavuran ünlülerin kapsamlı bir listesi var ve bu E’nin görünüşünden! özel klip, spiker bile harekete geçmek istiyor.

“Jonas Brothers, popüler kültür ikonları, müzik süper yıldızları,” diyor spiker, üçlü sahneye doğru yürürken sanatçıları övüyor. “Ve kıçlarına o kadar uzaklar ki ışığı göremiyorlar. Vay canına.”

Devam ediyor, “Onlar, sayısız ödül ve övgüye sahip Grammy adayı, çok platinli kayıt sanatçıları. Ama dürüst olalım, Grammy adaylığı bir Grammy ödülü değildir, değil mi?”

tamam haklısın ama gerek yok söylemek o.

Spiker ayrıca Joe’nun çocukluk sırlarından birini ifşa etmiş olabilir, ki bu yapılacak berbat bir şeydi.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Star Trek: Discovery hayranları, yeni sezon sürümü Kuzey Amerika dışında son dakika ertelendiği için öfkeli

Per Kas 18 , 2021
İngiliz hayranları Yıldız Savaşları: keşif yeni sezonun planlanan İngiltere çıkış tarihinin kısa sürede geri itilmesinden sonra memnuniyetsizliklerini dile getirdiler. Popüler bilimkurgu dizisinin dördüncü sezonunun Kuzey Amerika dışında bu Cuma (19 Kasım) Netflix’te yayınlanması planlanıyordu. Bununla birlikte, şovun küresel hakları, dizinin ABD ve Kanada’daki tescilli yayın hizmeti Paramount Plus’ta çıkışını yapan […]

Arşivler

Kategoriler

Meta