Judy Finnigan, eşi Richard Madeley’i desteklemek için nadir bulunan bir aile fotoğrafında poz veriyor


Judy Finnigan, eşi Richard Madeley’in televizyondaki görünümünü desteklemek için nadir görülen bir aile fotoğrafında yer aldı. ben bir ünlüyüm.

65 yaşındaki Madeley, 21 Kasım Pazar günü başlayan ITV yarışmasının bu yılki dizisine kaydolan 10 yıldızdan biri.

Bölümde, yarışmacı arkadaşlarından oluşan bir ekibin, cumartesi günleri pop yıldızı Frankie Bridge’e karşı ilk Bushtucker Davasında kaybetmesine yol açtı.

Bölüm başladığında, Madeley’nin kızı Chloe, Nadir bir aile fotoğrafı yayınladı. Instagram annesi, erkek kardeşi Jack ve yeğeni Kit ile birlikte.

Altına şunları yazdı: “Team @richardmadeleyofficial!”

Chloe daha sonra, Madeley’in gece yarısı çiş yapmak için kalktıklarında ailesinin “kütükleri ateşe koyduklarını” söylediğini paylaştığı bir videoda annesinin yanında güldüğü duyuldu.

Richard Madeley’in ailesi, ‘Ben Bir Ünlüyüm’ görünümünü desteklemek için nadir görülen bir fotoğrafta poz veriyor

(Instagram @madeleychloe)

Madeley, 35 yıldır Finnigan ile evli. Çift, en iyi sunumlarıyla tanınır. Bu sabah 1988’den 2001’e kadar yan yana.

NS Günaydın İngiltereYardımcı sunucunun son realite şovu, 2019’da Kanal 4’ün birkaç bölümünde yarışmacı olarak göründüğünde geldi. Çember.

Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! yarın saat 21.00’de ITV’de dönüyor.

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kalamar Oyunu çılgınlığı: Avustralyalı çocuk, Netflix hitinden meydan okumayı yeniden yaratmaya çalışırken ciddi yanıklardan muzdarip

Pts Kas 22 , 2021
Güney Avustralya’da bir çocuk, Netflix dizisinden ilham alan viral bir TikTok mücadelesine katılmaya çalışırken ciddi yanıklar geçirdikten sonra hastaneye kaldırıldı. Kalamar Oyunu. Çocuğun kimliği açıklanmazken, Adelaide’deki Kadın ve Çocuk Hastanesi’nden yanık uzmanı Dr Amy Jeeves söyledi. 7HABER en az bir çocuğun sıcak bal peteğine dokunduktan sonra “kötü bir yanık” ile […]

Arşivler

Kategoriler

Meta