Judy Finnigan, I’m a Celebrity’de kocası Richard Madeley’i desteklemek için nadir bulunan bir aile fotoğrafında poz veriyor


Judy Finnigan, eşi Richard Madeley’in televizyondaki görünümünü desteklemek için nadir görülen bir aile fotoğrafında yer aldı. ben bir ünlüyüm.

65 yaşındaki Madeley, 21 Kasım Pazar günü başlayan ITV yarışmasının bu yılki dizisine kaydolan 10 yıldızdan biri.

Bölümde, yarışmacı arkadaşlarından oluşan bir ekibin, cumartesi günleri pop yıldızı Frankie Bridge’e karşı ilk Bushtucker Davasında kaybetmesine yol açtı.

Bölüm başladığında, Madeley’nin kızı Chloe, Nadir bir aile fotoğrafı yayınladı. Instagram annesi, erkek kardeşi Jack ve yeğeni Kit ile birlikte.

Altına şunları yazdı: “Team @richardmadeleyofficial!”

Chloe daha sonra, Madeley’in gece yarısı çiş yapmak için kalktıklarında ailesinin “kütükleri ateşe koyduklarını” söylediğini paylaştığı bir videoda annesinin yanında güldüğü duyuldu.

Richard Madeley’in ailesi, ‘Ben Bir Ünlüyüm’ görünümünü desteklemek için nadir görülen bir fotoğrafta poz veriyor

(Instagram @madeleychloe)

Madeley, 35 yıldır Finnigan ile evli. Çift, en iyi sunumlarıyla tanınır. Bu sabah 1988’den 2001’e kadar yan yana.

NS Günaydın İngiltereYardımcı sunucunun son realite şovu, 2019’da Kanal 4’ün birkaç bölümünde yarışmacı olarak göründüğünde geldi. Çember.

Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! yarın saat 21.00’de ITV’de dönüyor.

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Simon Gregson: Yeni I'm a Celebrity 2021 yarışmacısı kim?

Per Kas 25 , 2021
Simon Gregson, yarışan ünlülerden biri Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! 2021. Oyuncu, ITV dizisinde Steve McDonald’ı canlandıran birçok İngiliz izleyici için çok tanıdık bir yüz. taç giyme caddesi üç yıldan fazla bir süredir. Stockport’ta büyüyen Gregson, 1989’dan beri oynadığı McDonald rolündeki performansıyla birçok İngiliz Sabun Ödülü kazandı. Corrie dışında, […]

Arşivler

Kategoriler

Meta