Kalamar Oyunu: İskoç kafe, hit Netflix dizisinden ilham alan gerçek hayat mücadelesini başlattı


Bir İskoç kafesi, Netflix’teki oyunlardan birinden esinlenerek yemek yiyenler için yeni bir meydan okuma başlattı. Kalamar Oyunu.

Başarılı Kore drama dizisi, çaresiz borçluların büyük bir nakit ödül kazanmak için bir dizi ölümcül çocuk oyunu oynadığı ayrıntılı bir yarışmanın hikayesini anlattı.

Üçüncü bölümde, karakterler, yalnızca bir iğne kullanarak sert bir petek yaprağından önceden çizilmiş şekiller oluşturmaları gereken yarışmanın ikinci turunda yarışırlar.

Petek şeklin sınırları içinde kırılırsa veya oyuncular süre dolmadan şekli çıkarmazsa oyundan elenirler.

Glascow’s Kcal Kitchen, oyunun detaylarını sosyal medyada paylaşarak Netflix serisinden esinlenerek kendi versiyonunu yayınladı.

Lokantalara, yukarıda görülenlere benzeyen bir petek ile tepesinde bir yığın krep verilir. Kalamar Oyunu. Daha sonra yemeği ücretsiz alabilmek için sadece bıçaklarını kullanarak şekli çıkarmaları gerekir.

Kafenin resmi Instagram hesabına “SQUID GAME PANCAKE CHALLENGE” yazdı. “@netflix fenomeniyle tanışın! Petek, Lotus Biscoff sosu, krema ve SQUID GAME şekeri ile tepesinde protein gözleme yığını!

Gönderi şu soruyla sona eriyor: “Baskıyı kaldırabilir misin?”

Kalamar Oyunu artık Netflix’te yayınlanabilir.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kim Kardashian, 'Köpekler için Yağsız' SNL taslağı ile kendi şirketiyle alay ediyor

Paz Eki 10 , 2021
Kim Kardashian, dizinin son bölümüne ev sahipliği yaptı. Cumartesi gecesi canlı, OJ Simpson, ailesi ve Kanye West hakkında şakalar içeren bir monolog sunarak gösteriyi başlattı. Daha sonra Disney’in sahte eskizlerinde göründü. Alaaddinve realite televizyon şovları bekarlığa veda ve Halk Mahkemesi. Şovdaki birçok izleyici tarafından çevrimiçi olarak iyi karşılanan bir başka […]

Arşivler

Kategoriler

Meta