Kalamar Oyunu: Kartal gözlü izleyiciler, herkesin gözden kaçırdığı yürek burkan ayrıntıları fark etti


Netflix izleyicileri, hit dizide oyunun kurallarını değiştiren bir ayrıntı fark etti Kalamar Oyunu.

Başrollerini Lee Jung-jae ve Park Hae-Soo’nun paylaştığı Korece yayınlanan dizi, 17 Eylül’de yayınlanmasından bu yana dünya çapında bir hit oldu.

Kalamar Oyunu Gizemli bir organizasyonun inanılmaz miktarda borcu olan insanları büyük miktarda para kazanma şansı için bir dizi oyunda rekabet etmeleri için işe aldığı distopik bir gerçekliği araştırıyor.

Oyunlar klasik çocuk oyunlarına dayanmaktadır, ancak kaybetmeniz durumunda ölümcül sonuçlar doğurur.

Katılımcılar, oyun başlayana kadar hangi oyunu oynayacaklarından habersizdirler. Ancak kartal gözlü izleyiciler, dizide oyuncuların hayat kurtaran bir avantaja sahip olabileceği anlamına gelen yıkıcı bir detay fark etti.

Birçok kişi, yarışmacıların katıldıkları altı oyunun hepsinin çizimlerinin yattıkları yurt duvarlarında görülebildiğine dikkat çekti.

Oyuncuların ranzalarının arkasındaki duvarlara, halat çekme ve Kırmızı Işık, Yeşil Işık da dahil olmak üzere oyunları tasvir eden çubuk figürlü karikatürler çizilir.

Dizinin başındaki çizimleri, alanı dolduran yatak sayısı nedeniyle fark etmek zor olsa da, oyuncular elendikten ve yatakları yatakhaneden çıkarıldıktan sonra çizgi filmlerin görülmesi daha kolay hale geliyor.

Hayranlar, gerçekleşme karşısında şoklarını ifade etmek için Twitter’a gittiler.

Bir kullanıcı, “EP1’den beri nasıl oluyor da duvardaki çizim oyunlarını kimse görmedi” diye yazdı.

Bir diğeri, “#SquidGame’de halat çekme, camda yürüme gibi oyunların yarışmacı yurdunun duvarlarına çoktan çizilmiş olduğunu fark eden bir ben miyim?” dedi.

Üçüncü bir kişi, “UYDUĞU YERDEKİ DUVARDAKİ ÇİZİMLERİN, kalamar OYUNUNDA OYNAYACAKLARI OYUNLARIN ÇİZİMLERİ OLDUĞUNU ANLADIM” diye yazdı.

Netflix CEO’su Ted Sarandos şunları söyledi: Kalamar Oyunu dahil olmak üzere yayıncının diğer hitlerini geride bırakarak, yayıncının şimdiye kadarki “en büyük şovu” olma yolunda “yolda”. cadı, Bridgerton ve yabancı şeyler.

Dizinin yaratıcısı Hwang Dong-hyuk geçtiğimiz günlerde The Front Man karakterine odaklanmayı seçebileceğini belirterek dizinin potansiyel ikinci sezonu için fikirlerini açıkladı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Jack Fincham geçen Noel'de intihar etmeye çalıştığını söyledi

Çar Eki 6 , 2021
aşk adası Kazanan Jack Fincham, geçen Noel’de dibe vurduktan sonra kendi hayatına son vermeye çalıştığını itiraf etti. 2018’de Dani Dyer ile birlikte dizinin dördüncü sezonunu kazanan Fincham, podcast’te şu yorumları yaptı: Steven Sulley Stüdyosu. Fincham, pandemi sırasında iş kurumaya başladıktan sonra “kontrolden çıktığını” söyledi. İşlerin seyrekleşmesi ve paranın tükenmesiyle Fincham […]

Arşivler

Kategoriler

Meta