Kalamar Oyunu: Netflix izleyicileri, sona eren 1. bölüm Paskalya yumurtasını fark etti


Netflix kullanıcıları yeniden izliyor Kalamar Oyunu gösterinin sona erdiğini gösteren büyük bir bölüm bir ipucu fark ettim.

Kore dizisi, 17 Eylül’de yayınlanmasından bu yana 111 milyon hanenin izlediği akış hizmetinin en başarılı programlarından biri haline geldi.

Bu, Netflix’in şimdiye kadarki en çok izlenen dizisi lansmanını yapıyor ve dönem dramasını geride bırakıyor Bridgertonilk 28 gününde 82 milyon hane tarafından izlendi.

Bitirenler Kalamar Oyunu şimdi ikinci raund için geri dönüyorlar ve şimdi yeni detayları fark ediyorlar, nasıl biteceğini biliyorlar.

Aslında, büyük bükülme, neyin geldiğini bilerek oldukça açık hale geliyor.

*Büyük spoiler takip ediyor – uyarıldınız*

Son bölümde, “Yaşlı Adam” olarak anılan karakter olan Oh Il-nam’ın (Oh Yeong-su) aslında ölümcül zorlukların arkasındaki beyni olduğu ortaya çıkıyor.

İddiaya göre altıncı bölümde mermer mücadelesini kaybettikten sonra ölür, ancak finalde geri döner ve burada Seong Gi-hun’a (Lee Jung-jae) beyin kanseri teşhisi konduktan sonra oyunları yarattığını açıklar. Bunu “hayatta hissetmek” için yaptı.

Oh Il-Nam, Netflix’te ‘Squid Game’i vurdu

(Netflix)

Bunu akılda tutarak, Oh Il-nam’ın “Kırmızı Işık, Yeşil Işık” yarışması sırasındaki davranışını izlemek tamamen yeni bir ışık alıyor. Arkasını döndüğünde bir hareket algılarsa bir robot onu vuracak olmasına rağmen çok az korkuyla koşuyor.

Aslında, bir aşamada gerçekten hareket ediyor – ancak robot onu öldürmeyi başaramıyor ve oyunun tüm zaman boyunca yaratıcısını koruduğunu kanıtlıyor.

Kalamar Oyunu Netflix’te yayın yapmak için kullanılabilir.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kim olduğunu sanıyorsun? izleyiciler, kraliyet bağlantısı keşfedildikten sonra Josh Widdicombe'un taht üzerinde bir iddiası olduğunu söylüyor

Per Eki 14 , 2021
Kim olduğunu sanıyorsun? İzleyiciler, Josh Widdicombe’un yeni bir dizi için geri döndüğünde kraliyet soyuna sahip olduğunu öğrenince şok oldu. Uzun süredir devam eden dizinin son dizisi, komedyen Widdicombe’un Dartmoor’daki çocukluğundan başlayarak ailesinin tarihsel köklerini keşfetmeye çalışmasıyla 12 Ekim Salı günü başladı. Bölümde, Widdicombe soy ağacının izini sürdü ve Hollanda Kontu […]

Arşivler

Kategoriler

Meta