Kalamar Oyunu: Son bölümde görülen banka hesabına para gönderen izleyiciler


Kalamar Oyunu izleyicilerin popüler Netflix dizisinin son bölümünde yer alan bir banka hesabına para gönderdiği bildiriliyor.

Rakam dokuzuncu bölümde, aktör Lee Jung-Jae’nin karakteri Seong Gi-hun oyunları kazandığında ve nakit ödül yüklü bir banka kartı verildiğinde bahsedilir.

Şovun yönetmenine göre, karttaki ayrıntılar yapımcılardan birine ait gerçek bir banka hesabıyla eşleşiyor.

Hwang Dong-hyuk, “Yapımcının, gösteriyi izleyen insanlardan 456 KRW (0,3 £/0,38 $) tutarında mevduat aldığını duydum” dedi. İç yüzü, hesabın şimdi kapatıldığını açıklamadan önce.

Prodüksiyon ekibi gelecekte olası sorunlardan kaçınmak için hesabı kapatmaya karar verdi.

Banka hesap numarası, gösteride paylaşılan ilk gerçek hayat detayı değil.

(Netflix/YouTube)

Geçen ay, Gyeonggi eyaletinden bir Koreli adam, daha sonra binlerce arama aldığından şikayet etti. Kalamar Oyunu Netflix’te prömiyer yaptı.

İsmi açıklanmayan adamın telefon numarasının, siyah takım elbiseli gizemli bir adam tarafından metro istasyonunda Seong Gi-Hun’a verilen bir kartvizitte yazılı olarak görüldüğü ilk bölümde yer aldığı bildirildi.

“İnsanların meraklarından dolayı gece gündüz uzandığı bir noktaya geldi. Telefonumun pilini tüketiyor ve kapanıyor, ”dedi sıkıntılı adam Bugün Para.

O zamandan beri Netflix ve Siren Pictures Inc, “gerektiğinde sahneleri telefon numaralarıyla düzenleyerek” sorunu çözmek için adımlar attı.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

(Netflix)

Kalamar Oyunu, 17 Eylül’de Netflix’e gelen, birkaç gün içinde yayın hizmetinin şimdiye kadarki en büyük şovlarından biri haline geldi.

Kore dilindeki gerilim filmi, gizemli bir organizasyonun, hayatlarını değiştirecek miktarda para kazanma şansı için bir dizi çocuksu oyunda rekabet etmeleri için borçlu insanları işe aldığı distopik bir gerçekliği araştırıyor.

Oyunlar, bazıları Kore’ye özgü, bazıları ise “Kırmızı Işık, Yeşil Işık” gibi dünya çapında bilinen klasik çocuk oyunlarına dayanmaktadır.

Bununla birlikte, tipik çocuk oyunlarından farklı olarak, Kalamar Oyunu kaybetmeniz durumunda ölümcül sonuçlar doğurur.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Brian Cox, engelli rolleri oynayan engelli olmayan oyuncuları savunuyor: 'Oyunculuk, bu bir zanaat parçası'

Sal Eki 12 , 2021
Aktör Brian Cox, oyunculuğun “zanaatına” zarar verdiğini savunarak, özgün oyuncu seçimine yönelik baskıyı eleştirdi. “Otantik oyuncu seçimi” burada, aynı yaşanmış deneyimlere sahip oyuncularla rol alma uygulamasına atıfta bulunur – örneğin, engelli rollerinin engelli oyunculara geçmesi gibi. konuşan radyo saatleri, Halefiyet yıldız Cox, son zamanlarda izlediği filmlerden bahsetti. Güzel bir zihin […]

Arşivler

Kategoriler

Meta