Kalamar Oyunu: YouTube yıldızı MrBeast, 456 oyuncu ve 456.000 $ ödüllü Netflix hitinin gerçek hayat versiyonunu yaratıyor


Youtube yıldızı MrBeast, gerçek hayattaki bir versiyonunu yarattı. Kalamar Oyunu 456 rastgele oyuncuyu, kazanan için 456.000 $ (342.000 £) nakit ödül sunan bir turnuvada yarışmaya davet ederek.

Kalamar Oyunu Gizemli bir organizasyonun, hayatlarını değiştirecek miktarda para kazanma şansı için bir dizi oyunda rekabet etmeleri için borçlu insanları işe aldığı distopik bir gerçekliği araştırıyor.

Oyunlar klasik çocuk oyunlarına dayanmaktadır – bazıları Kore’ye özgü iken, “Kırmızı Işık, Yeşil Işık” gibi diğerleri dünya çapında bilinmektedir.

76,2 milyon abonesiyle övünen internet kişiliği, gerçek hayattaki yeniden yaratma sürecini oluşturma sürecinin tamamını belgeledi. Kalamar Oyunu Ayarlamak.

“Her adımı yeniden yarattım Kalamar Oyunu gerçek hayatta,” diyor MrBeast videonun başına doğru.

Oyunun kendi versiyonunda, hiçbir oyuncu elendiğinde zarar görmez. Aslında, elenen oyunculara katılım çabaları için bir miktar nakit verildi.

Oyunu “Kırmızı ışık, Yeşil ışık” ile başlatan YouTuber, “Her oyuncunun kendisine bağlı bir cihazı vardır, elendiğinde ortaya çıkar.”

MrBeast, videonun maliyetinin 3.5 milyon doları (2,6 milyon £) aştığını ve videonun finansmanının kendisine mobil oyun şirketi Brawl Stars tarafından sağlandığını açıkladı.

Toplam tutar iki bölüme ayrıldı – set inşası ve üretimi için 2 milyon dolar (1,4 milyon sterlin) ve nakit ödüller için 1,5 milyon dolar (1,12 milyon sterlin).

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Video, yarışmacıların misket, halat çekme ve “cam köprü mücadelesi” gibi oyunlara katıldığını gördü.

Bu yüksek bütçeli rekreasyon, Chrissy Teigen’in son Kalamar Oyunu-temalı parti, burada ünlü konuklar şovda tasvir edilenler gibi zorluklara katıldı.

Instagram’da yayınlanan fotoğraflarda, Teigen ve Shay Mitchell ve Jesse Tyler Ferguson gibi ünlüleri de içeren konukları, gösterinin karakterleri gibi giyinmişler.

Partide ayrıca Teigen ve kocası John Legend’in evinin gösteri setini taklit edecek şekilde dönüştürüldüğü, sunucuların ise kılık değiştirdiği görüldü. Kalamar Oyunu’muhafızlar, göre, içecek dağıttı İnsanlar.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ben Bir Ünlüyüm 2021: Richard Madeley'in tesadüfi cinsel imaları üzerine hayranlar birbirine girdi

Per Kas 25 , 2021
Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! İzleyiciler dün gece Richard Madeley’in bir denemede yer almasını izlerken çok eğlendiler. Zorluk, Castle Kitchen Nightmares, sunucunun böcekler ve kemirgenlerle dolu kasvetli bir mutfak ortamında bir dizi yıldız bulmaya çalıştığını gördü. Madeley ayrıca çürük yiyecekler ve balık bağırsaklarıyla dolu bir çöp oluğuna dalmak zorunda […]

Arşivler

Kategoriler

Meta