Katie McGlynn: Strictly Come Dancing 2021 yarışmacısı kim?


Aktör Katie McGlynn, bu yılki Strictly Come Dancing dizisi için dans pistine çıkan ünlü yarışmacılardan biri., ama aslında o kim?

Greater Manchester, Rochdale’de doğan 28 yaşındaki aktör, belki de en iyi Sinead Tinker rolüyle tanınıyor. taç giyme caddesi 2013-2020 arası.

McGlynn, Tinker rolüyle BAFTA’ya aday gösterildi ve Ulusal Televizyon Ödülleri’nde ‘En İyi Dizi Drama Performansı’ ödülünü kazandı.

Bundan önce, oyuncu düzenli bir oyuncu olarak yer aldı. Waterloo Yolu ve diğer BBC One programları dahil Sendika ve Hareketli.

Son zamanlarda, aktör ortaya çıktı Hollyoaks yeni gelen Becky Quinn olarak.

Gösteriye katılmaktan bahseden McGlynn şunları söyledi: “Bunu bir sır olarak saklamak çok zor oldu, ama sonunda şimşeğimi sallamaya ve Strictly ailesinin bir parçası olmaya hazırlandığımı söyleyebilirim!

“Aslında dansçı değilim ama bu çılgın yolculukta yeni bir beceri öğreneceğim için çok heyecanlıyım ve yol boyunca bazı pullara kaymak için sabırsızlanıyorum.”

(Getty)

“Oyuncu olarak çok eğleniyor olsam da, rollerimin çoğu oldukça ciddi ve zorlu hikayeler içeriyor, bu yüzden saçımı salmaya ve farklı bir şey yapmaya hazırım. konfor alanımın tamamen dışında.

“En iyisi olacağıma söz veremem ama dans pistinde ona yüzde 110 vereceğim! Düşmediğim sürece mutlu olacağım.”

Kesinlikle Dans Edin Cumartesi geceleri BBC One’da yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Facebook, Amazon, Google'da denkleştirme vergisi sadece 2-3 yıl içinde gidebilir

Pts Eki 11 , 2021
Yeni Delhi: Hindistan, diğerlerinin yanı sıra Google, Facebook, Netflix ve Amazon gibi çok uluslu teknoloji şirketlerine uygulanan denkleştirme vergisini ancak önerilen bir küresel vergi anlaşması kapsamında ülkeler arasında bu tür kuruluşların gelirlerini dağıtmak için yeni bir mekanizma yürürlüğe girdikten sonra kaldıracak. Hindistan, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) tarafından Cuma […]

Arşivler

Kategoriler

Meta