Kesin başlangıç ​​zamanı: Bu gece BBC One’da Strictly Come Dancing ne zaman?


Kesinlikle Dans Edin daha fazla ünlü şovdan atıldıkça rekabet yoğunlaşıyor ve iyi ve gerçekten devam ediyor.

BBC dans yarışması, geçen yıl pandemi nedeniyle daha kısa bölümler için yayınlanan tam uzunlukta bir dizi için geri döndü. Geçen yılki 12 çift yerine bu sefer on beş çift katılıyor.

Ancak, sahne arkası alanında sosyal mesafe mümkün olmadığı için gösteri art arda ikinci yıl Blackpool’a gitmeyecek.

Önceki sezonlarda olduğu gibi, ana kesinlikle gösteri Cumartesi gecesi yayınlanır, daha kısa bir sonuç gösterisi Pazar günü yayınlanır.

Ama bu hafta sonu her iki bölüm de kaçta?

Bu geceki (20 Kasım Cumartesi) bölüm BBC One’da 18:35’te – geçen haftaki bölümden daha önce – başlıyor ve eleme ile karşı karşıya olan sonraki iki çiftin açıklanacağı akşam 19.55’te sona eriyor.

hakkında bilmeniz gereken her şey kesinlikle‘nın bu yılki kalan yarışmacılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cynthia Erivo, Craig Revel Horwood’un yerini alacak. Kesinlikle Dans Edin jüri heyeti bu hafta

Horwood, Covid-19 için pozitif test ettikten sonra hit reality dizisindeki Müzikaller Haftasını kaçıracak.

BBC, Erivo’nun hem Cumartesi canlı yayın (20 Kasım) hem de Pazar gecesi (21 Kasım) sonuçların gösterilmesi için “Craig’in yerine geçeceğini” duyurdu.

“Katıldığım için çok mutluyum kesinlikle Müzikal Haftası jürisi. Müzikallerin kalbimde eşsiz bir yeri var, tüm kalpleri birbirine bağlamanın ve onu bir hale getirmenin çok özel bir yolu,” dedi Erivo.

Stockwell doğumlu aktör, şarkıcı ve söz yazarı, kariyeri boyunca Emmy, Grammy ve Tony Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödül aldı. Ayrıca iki Oscar adaylığı aldı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Strictly Come Dancing: AJ Odudu ve Kai Widdrington son bölümde romantizm söylentilerini ele alıyor

Paz Kas 21 , 2021
Kesinlikle Dans Edin Yıldızlar Kai Widdrington ve AJ Odudu, son bölümde aralarında olası bir romantizm söylentileri üzerine hayranlarını kızdırdı. Her sezon olduğu gibi, kesinlikle Hayranlar, sözde “Strictly Curse”un çirkin başını kaldırıp kaldıramayacağını görmek için dans eden çiftler arasındaki kimyayı yakından takip ediyor. Profesyonel dansçı Widdrington ve TV sunucusu Odudu’nun her […]

Arşivler

Kategoriler

Meta