Kesin: BBC, aşılanmamış dansçıların aşı almaktansa şovu bırakmayı tercih edeceklerinin ‘tek kelimeyle doğru olmadığını’ söyledi


BBC, aşısız dansçıların sokağa çıktığı yönündeki haberleri yalanladı. Kesinlikle Dans Edin koronavirüs aşısını almaktansa diziyi bırakmayı tercih ediyor.

Geçenlerde, 19. seride yer alan profesyonel dansçılardan üçünün, gösterinin 25 Eylül Cumartesi günkü canlı dönüşü öncesinde komplikasyonlara neden olduğu söylenen Covid-19’a karşı aşılanmadığı bildirildi.

Ancak başbakan da dahil olmak üzere ezici baskıya rağmen, yeni raporlar Güneş üç dansçının geri adım atmayı reddettiğini ve aşıyı almaktansa gösteriyi terk etmeyi tercih ettiklerini söylediler.

Ancak BBC, bir sözcünün söylediğine göre bu raporları kapattı. Bağımsız iddiaların “tamamen gerçek dışı” olduğunu söyledi.

Bu haftanın başlarında, eski kesinlikle pro James Jordan, profesyonel dansçıları aşı olmaya teşvik etmek için Boris Johnson’a katıldı.

“Normalde profesyonel dansçıları inekler eve gelene kadar korurdum ama bu özel durumda maalesef yapamam” dedi.

“Ünlüler çift aşı yaptırmamış profesyonellerle dans etmek istemiyorsa, bu onların işini geçersiz kılar. Strictly yapmak isteyen bir sürü profesyonel dansçı var, onları oraya götürün. ”

Kesinlikle Dans Edin 25 Eylül Cumartesi saat 19.00’da BBC One’da devam ediyorSource link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Josh O'Connor, The Crown için Emmy'si ile yanlışlıkla kendine vurduktan sonra kafasını yaraladı.

Per Eyl 23 , 2021
Josh O’Connor, hafta sonu bir misafir arkadaşıyla kucaklaşırken yanlışlıkla Emmy ödülüyle kafasına vurdu. Oyuncu, Netflix’in kraliyet dramasındaki Prens Charles rolüyle 19 Eylül Pazar günü ödülü kazandı. Taç. Buna göre Çeşitlilik Bu hafta O’Connor ile röportaj yapan gazeteci Michael Schneider, yıldız “yanlışlıkla Emmy’nin keskin kanatlarından biriyle alnına vurdu”. Schneider, O’Connor’ın kanamaya […]

Arşivler

Kategoriler

Meta