Kesinlikle 2021: Nina Wadia oylamadan çıkarılan ilk ünlü olduktan sonra kalan yarışmacılarla tanışın


Kesinlikle Dans Edin yeni bir sezon ve yepyeni bir ünlü yarışmacı kadrosuyla devam ediyor.

Geçen yıl pandemi nedeniyle daha kısa bölümler için yayınlanan dans yarışması tam uzunlukta bir dizi için geri döndü. Geçen yılki 12 çift yerine on beş çift katılacak.

Ancak, sahne arkası alanında sosyal mesafe mümkün olmadığı için gösteri art arda ikinci yıl Blackpool’a seyahat etmeyecek.

İşte bu yıl şovda yarışan tüm ünlüler…

Tom Fletcher

Tom Fletcher, en iyi pop-punk grubu McFly ve süper grup McBusted ile performans göstermesiyle tanınan bir şarkıcı ve gitaristtir.

Fletcher, katılan ilk McFly üyesi değil kesinlikle, davulcu Harry Judd, 10 yıl önce Aliona Vilani ile gösteriyi kazandı. Karısı Giovanna, I’in en son serisini kazandı.Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın!.

“Sanırım üzerinde dans edeceğim gerçeği kesinlikle Ben bunu yazarken bu yıl daha yeni batmaya başladı!” 36 yaşındaki yazar, katılmak için ne kadar “heyecanlı” olduğunu ancak “korktuğunu” açıkladı.

“Mutfakta en iyi baba dansını onlara göstermeye başlayana kadar çocuklarım da çok heyecanlıydı. Beni yarışmada ne kadar ileri taşıyacaklarından emin değilim ama utanç verici baba dansı repertuarıma yeni hareketler eklemek için sabırsızlanıyorum.”

Amy Dowden ile ortaktır. Fletcher hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyun.

Robert Webb

Aktör ve komedyen Robert Webb, rol alacak bir sonraki ünlü oldu kesinlikle 2021.

En çok sitcomlardaki rolleriyle tanınır Peep gösterisi ve Geri, Bafta kazananı da katıldı ve kazandı Komik Yardım için Dans Edelim 2009 yılında “What a Feeling” şarkısını çalarken Flaş dans.

Katılmaktan bahsetmek kesinlikle, 48 yaşındaki Webb, “bir elastan tuluma sarılmak ve parlak bir toptan doğrudan Claudia Winkleman’a ateş etmek” için sabırsızlandığını söyleyerek şaka yaptı.

“Amacım, kendime veya çevredeki masum insanlara ciddi zarar vermeden haftadan haftaya hayatta kalmaya çalışmak. Bunun bir meydan okuma olacağını biliyorum. Bu yarışmada başarılı olmak bir karakter testidir, ancak esas olarak bir dans testidir.”

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Dianne Buswell ile ortaktır. Webb hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyun.

AJ Odudu

AJ Odudu, daha önce sunuculuk yapan bir TV sunucusudur. Büyük Birader’in Yandaki Biti ve bunun gibi şovlarda yer aldı. Richard Osman’ın Oyun Evi, Ünlü Karaoke Kulübü ve Ünlü SAS: Cesaretin Kim Kazandığını.

Şu anda sunar Kıyamet Vay ITV2’de.

“Bu yılki yarışmada olacağım konusunda çok şaşkınım. Kesinlikle Dans Edin ve sonunda anneme söyleyebildiğim için çok mutluyum. Yüzü bir resim olacak, ayın üzerinde olacak!” 33 yaşındaki Odudu, şunları söyledi:

“Şovu kesinlikle seviyorum ve Strictly deneyiminin her saniyesinden en iyi şekilde yararlanmaya tamamen bağlıyım. Onu getirmek!”

Kai Widdrington ile ortaktır. Onun hakkında daha fazlasını buradan okuyun.

John Beyaz

kazanan Büyük İngiliz Fırında Kapalı 2013’te üçüncü seride yer alan John White, bir şef ve TV kişiliğidir.

O yarışacak kesinlikleSon seride birlikte dans eden Nicola Adams ve Katya Jones’un ardından, tamamı erkeklerden oluşan ilk rekabetçi ortaklık.

Gösteriye katılmaktan bahseden 33 yaşındaki White, başka bir erkekle dans etmekten heyecan duyduğunu “temsil ve katılım açısından ileriye doğru büyük bir adım” olarak nitelendirdi.

“Üç yaşımdan beri payetler ve caz kıyafetleri giyiyorum ve kendimi dünyanın en göz alıcı dans pistinde tam gaz koşmak için sabırsızlanıyorum” dedi. “Eşleştirdiğim kişi kim olursa olsun, umarım bir meydan okumaya hazırdırlar çünkü rutinlerimizin çok sayıda muhteşem asansör içermesini istiyorum!”

WHite, Johannes Radebe ile ortak. Burada onun hakkında daha fazla bilgi edinin.

rhys stephenson

Çocuk TV sunucusu Rhys Stephenson da açıklandı. kesinlikle 2021.

Oyuncu, en çok CBBC kanalının yüzü olarak bilinir ve ayrıca aşağıdaki gibi şovlarda sunum yapmıştır: Mavi Peter, Cumartesi Karması! ve Haber Çevresi.

Stephenson, gösterinin her bölümü için heyecanlı olduğunu söylüyor – hatta Craig Revel Horwood’dan eleştiri alıyor.

“Bir parçası olmak için BUZZING Kesinlikle Dans Edin 2021″ dedi. “Bu şovda olmayı hayal ettim ve her beklentiyi aşacağını biliyorum. Hepsini deneyimlemek için sabırsızlanıyorum: kostümler, orkestra, hatta Craig’in bakışları! Hazırım!”

Stephenson, Nancy Xu ile ortaktır. Burada onun hakkında daha fazla bilgi edinin.

sara Davies

üzerinde bir görünüm sırasında Günaydın İngiltere, Ejderhaların İni yatırımcı Sara Davies’in şirketin en son üyesi olduğu açıklandı. kesinlikle 2021 sınıfı.

Girişimci, şirketi Crafter’s Companion’ı üniversitede başlattığı bir projeden dünya çapında 250’den fazla kişinin çalıştığı bir işletmeye alarak 2019 yılında BBC iş programına katıldı.

katılmayı tartışmak kesinlikle dedi ki: “Annem ve babam çok heyecanlanacaklar. Gerçekten gerginim çünkü şu ana kadar yapımcılar bana dans edip edemeyeceğimi soruyorlar. Gerçeği söylemek gerekirse – hiçbir fikrim yok! Küçükken bale dersleri aldığımdan beri dans etmedim.”

Davies ayrıca “azim, sürüş ve kararlılığını” dans pistine getirmeyi umduğunu söyledi. Aljaz Skorjanec ile ortaktır. Onun hakkında daha fazlasını buradan okuyun.

Katie McGlynn

Bir diğeri kesinlikle oyuncu kadrosu açıklandı BBC Kahvaltı Bu hafta, Katie McGlynn’in gelecek dizide yer alacağı ortaya çıktı.

Oyuncu, en çok yaptığı çalışmalarla tanınır. Waterloo Yolu ve taç giyme caddesi, şu anda Becky Quentin’i oynarken Hollyoaks.

Aylardır dizideki oyuncu kadrosunu bir sır olarak sakladığını açıklayan McGlynn, “Bunu bir sır olarak saklamak çok zor oldu, ama sonunda heyecanımı sallamaya ve dizinin bir parçası olmaya hazır olduğumu söyleyebilirim. kesinlikle aile!

“Aslında dansçı değilim, ama bu çılgın yolculukta yeni bir beceri öğreneceğim için çok heyecanlıyım ve yol boyunca bazı pullara kaymak için sabırsızlanıyorum… Saçımı açıp yapmaya tamamen hazırım. tamamen konfor alanımın dışında olsa bile farklı bir şey. En iyisi olacağıma söz veremem ama dans pistinde %110’unu vereceğim! Düşmediğim sürece mutlu olacağım.”

McGlynn, Gorka Marquez ile ortak. Onun hakkında daha fazlasını buradan okuyun.

Dan Walker

Ayrıca TV sunucusu Dan Walker’ın da yer aldığı ortaya çıktı.

NS BBC Kahvaltı 2016’dan beri günlük TV şovunu sunan sunucu, BBC’deki spor yayınlarıyla da tanınıyor.

İle ilgili kesinlikle, dedi ki: “Kesinlikle heyecanlıyım, biraz endişeliyim, çoğunlukla korkuyorum ve küçük bir parçam saklanmayı düşünüyor!

“Çocuklarım benden sadece iki şova çıkmamı istedi… Cumartesi Karıştırma ve kesinlikle. yaptım Cumartesi Karıştırma bu yaz yani… pulları kucaklamanın zamanı geldi.”

Walker, Nadiya Bychkova ile ortak. Burada onun hakkında daha fazla bilgi edinin.

tilly ramsay

2 isim daha açıklandı Bu sabah 11 Ağustos Çarşamba günü, ilki Tilly Ramsay oldu.

Gordon Ramsay’in kızı olan şef ve etkileyicinin TikTok’ta 9,5 milyondan fazla takipçisi var ve CBBC ve ITV’de aşçılık içerikleri sundu.

19 yaşındaki Tilly, gösteriye katıldığı için “heyecanlı ve minnettar” olduğunu söyleyerek şunları ekledi: “Her zaman eğlenceli yeni mücadelelere hazırım ve bu şimdiye kadarki en büyük maceram olacak!

“Kalbimi ve ruhumu buna koyacağım ve dans ayakkabılarımı giymek ve babama gerçekten nasıl yapıldığını göstermek için sabırsızlanıyorum! Parıltıyı, çekiciliği ve payetleri getirin!”

Ramsay, Nikita Kuzmin ile ortaktır. Onun hakkında daha fazlasını buradan okuyun.

bilge

55 yaşındaki aktör Greg Wise, en çok filmdeki rolüyle tanınıyor. His ve hassaslık daha sonra evlendiği Emma Thompson’ın karşısında. Son yıllarda, gibi filmlerde rol aldı. Özel Bir Savaş ve asker eşleriLord Mountbatten’de oynamanın yanı sıra Taç.

NS Geçen Noel yazar şöyle dedi: “Güzel kız kardeşim kocaman bir disko kraliçesiydi. Dünyamızdan neredeyse tam 5 yıl önce parıltılı bir tabutta ayrıldı. Bu onun için. Küçük kardeşinin bunu yapmasından heyecan duyacak olan muhteşem Diva kardeşim.

“Kardeşi dans edemediği için onu kanalize edeceğim – ama ayak parmaklarımı, dizlerimi, kalçalarımı ve kollarımı bu harika dünyaya daldırmaktan heyecan duyuyorum ve onu gururlandırmayı ve açıkçası onu güldürmeyi umuyorum… ”

Wise, Karen Hauer ile ortaktır. Burada onun hakkında daha fazla bilgi edinin.

Nina Wadia / KALDIRILDI

Nina Wadia, en iyi Zainab Massood rolüyle tanınır. Doğu Uçları.

Randevusu hakkında konuşurken şunları söyledi: “Her zaman kimse izlemiyormuş gibi dans ettim, bu yüzden yargıçların gözlerini bağlarsak gerçekten kazanabilirim. kesinlikle 2021.”

O ekledi: “Bunu daha fazla yaşlanmadan yapmam gerektiğini düşünüyorum. Sanırım bu geçen sene topuklu ayakkabı giyiyorum. Sanırım son birkaç yılda çok şey oldu ve ben sadece hayatı taşaklarından yakalamak istiyorum.”

Wadia ilk oldu kesinlikle yarışmacı oylanacak. dizi, ikinci haftada, karşılaştıktan sonra taç giyme caddesi Katie McGlynn ve Gorka Marquez, partneri Neil Jones ile dans-off’ta.

Rose Ayling-Ellis

Aktör Rose Ayling-Ellis, en iyi Frankie Lewis’i oynamasıyla tanınır. Doğu Uçları, olacak kesinlikle‘in ilk sağır yarışmacısı.

Dedi ki: “İlk sağır yarışmacı olmak Kesinlikle Dans Edin sooooo heyecan verici.. ve biraz korkutucu. Bu, saklamak zorunda kaldığım en zor sır, bu yüzden sonunda bunu açığa çıkarmak harika hissettiriyor! Umarım sağır topluluğu gururlandıracağım ve daha fazla engeli yıkacağım.

“Ama aynı zamanda inanılmaz yeni bir beceri öğreneceğim için çok heyecanlıyım ve daha da iyisi, özellikle benim için yapılmış güzel elbiseler giyerken öğreniyorum!”

Giovanni Pernice ile ortaktır. Onun hakkında daha fazlasını buradan okuyun.

Adam Peaty

Olimpiyat başarısından yeni çıkan Adam Peaty MBE, bu yılki yarışmaya katıldı. kesinlikle sıralanmak.

“Bunun birçok insan için sürpriz olacağını düşünüyorum, ancak sonunda katılacağım haberini paylaşacağım için çok heyecanlıyım. kesinlikle bu yıl” dedi.

“Tamamen farklı bir şey yapmayı ve kendimi havuzdan uzaklaştırmayı gerçekten dört gözle bekliyorum. Rekabetçi doğamın dans yeteneklerimi telafi edeceğini umuyorum!”

Yüzücü, Erkekler 100m Kurbağalamada altın madalya kazandı. Rio 2016 Olimpiyatlarında ve Tokyo 2020’de.

50 metre ve 100 metre kurbağalama yarışmalarında dünya rekorunu elinde bulunduruyor ve 2017’de yüzmeye verdiği hizmetlerden dolayı Yeni Yıl Onurunda bir MBE verildi.

Katya Jones ile ortaktır. Burada onun hakkında daha fazla bilgi edinin.

Judi Aşk

Aktör ve komedyen Judi Love bu yıl yarışmacı olacak kesinlikle.

Dedi ki: “Sanırım hala bu muhteşem gösterinin bir parçası olacağımın şokundayım. Uzun yıllardır izliyorum ve katılan ve kendilerini yeni bir zanaat öğrenmeye adayan bu dansçıların ve ünlülerin olağanüstü yeteneklerine hayran kaldım.

“Kendimi sadece yapmayı hayal edebileceğim bir şeye zorlamak için sabırsızlanıyorum ve şimdi gerçekten gerçekleşiyor!! Yalan söyleyemem çok gerginim ama aynı zamanda heyecanlıyım!!”

Stand-up çizgi romanı, düzenli bir panelisttir. Gevşek Kadınlar, atanmasının duyurulduğu yer. Video dizisiyle hayranlarını kazandı Karantina Randevu Geceleri, kilitlenme sırasında başlattı.

Graziano Di Prima ile ortaktır. Onun hakkında daha fazlasını buradan okuyun.

Ugo Monye

Eski rugby oyuncusu ve spor uzmanı Ugo Monye, ​​bu yılki yarışma için duyurulan son ünlü oldu. 38 yaşındaki oyuncu, 2009’dan beri İngiltere için oynadı ve 2015’te emekli oldu ve BT Sport, ITV ve BBC için ragbi yayınlarına ev sahipliği yapmaya devam etti.

“Rüya gerçek oldu! kesinlikle benTV’deki en büyük eğlence şovu ve herkese baba dans hareketlerinden daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyorum” dedi.

“İki güzel kızımın beni ragbi sahasında görme şansı olmadı, bu yüzden beni her hafta vals yaparken ve dönerken izleyebileceklerini bilmek benim için gerçekten özel. En iyi durumda bir kıyafeti severim, bu yüzden payetleri getir!”

Oti Mabuse ile ortaktır. Burada onun hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kesinlikle Dans Edin Cumartesi geceleri BBC One’da yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Jennifer Garner komik bir şekilde yanlış numaraya bir selfie gönderiyor: 'Alçakgönüllü'

Pts Eki 4 , 2021
Jennifer Garner, eski biriyle iletişim kurmak için yanlışlıkla yanlış numaraya bir selfie gönderdi takma ad yardımcı yıldız. Oyuncu, hafta sonu paylaştığı bir Instagram gönderisinde mizahi olayı hatırlattı. 49 yaşındaki Garner, hit casus dizisinde Garner’ın karşısında rol alan Carl Lumbly olduğuna inandığı biriyle yaptığı metin alışverişinin ekran görüntüsünü yayınladı. takma ad. […]

Arşivler

Kategoriler

Meta