Kesinlikle Dans Ediyor: Konuk yargıç Cynthia Erivo, Rose ve Giovanni’ye Donmuş dans için mükemmel 10 numara veriyor


Doğu Uçları yıldız Rose Ayling-Ellis ve profesyonel dans partneri Giovanni Pernice kesinlikle konuk yargıç Cynthia Eviro bu hafta.

Tony ve Oscar ödüllü yıldız, Covid-19 için pozitif test ettikten sonra bu akşam (20 Kasım) bölümde Craig Revel-Horwood’un yerini aldı.

İkilinin müzikalden “Love Is An Open Door”a hızlı adımının büyük bir hayranıydı. Dondurulmuş, Pernice dansın bir bölümünde küçük bir hata yapmış olsa da.

Ayling-Ellis’e, “Bence neşeli, güzelsin,” dedi. “Bunu izlemesi çok eğlenceliydi, tüm özellikleri, ruh halini, duyguyu bir arada yakalamayı başardınız. Çok güzeldi, çok teşekkür ederim.”

Dans için mükemmel 10 puan alırken, yargıç arkadaşları Shirley Ballas, Motsi Mabuse ve Anton du Beke çifte 9’ar puan verdi.

En son bölüm, ünlülerin dans yarışmasının bu yılki dizisi için Müzik Haftası olarak kutlandı ve diğer çiftler Sefiller, Mary Poppins, Matilda ve dahası.

Bu yılki şovdaki yarışmacılar hakkında buradan bilgi edinin.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SNL, 'ateşli ve kızgın' Toprak Ana ile cansız Cop26'yı hicvediyor

Paz Kas 21 , 2021
Cumartesi gecesi canlı Glasgow’daki son Cop26 BM iklim konferansının sonunu, ‘Toprak Ana’dan bir görünüm içeren bir eskizle işaretledi. Mother Earth, 20 Kasım Cumartesi günü gösterinin Hafta Sonu Güncellemesi bölümünde Colin Jost’a katılan oyuncu Aidy Bryant tarafından canlandırıldı. Jost konuğunu şu sözlerle tanıttı: “BM’nin iklim değişikliği konferansı bu hafta sona erdi […]

Arşivler

Kategoriler

Meta