Kesinlikle Dansa Gel: Craig Revel Horwood, Covid-19 için pozitif test ettikten sonra Müzikal Haftasını kaçıracak


Craig Revel Horwood bu haftakileri kaçıracak Kesinlikle Dans Edin Covid-19 için pozitif test ettikten sonra canlı gösteri.

TV yargıcı şu anda kendi kendini tecrit ediyor ve Motsi Mabuse, Shirley Ballas ve Anton du Beke’in tek başına yargılayacağı Cumartesi gecesi (20 Kasım) Müzikaller Haftası gösterisinde görünmeyecek.

Bir BBC sözcüsü şunları söyledi: “Craig Revel Horwood, Covid-19 için pozitif test etti ve şu anda en son hükümet yönergelerini izleyerek kendini tecrit ediyor.

‘Craig katılmayacak iken Kesinlikle Dans Edin bu hafta sonu, her şey yolunda olduğu için ertesi hafta dönecek.”

Horwood’un yaklaşan yokluğu kesinliklekardeş gösterisi iki kişi alır 15 Kasım Pazartesi günü, sunucu Rylan Clark-Neal’ın “Craig, sana tüm sevgimizi gönderiyoruz ve seni çok yakında görmek için sabırsızlanıyoruz” diyerek.

Dört yargıç da 2021 serisinde yer aldı. kesinlikle şimdiye kadar, yayılan koronavirüse karşı koruma aracı olarak panel üzerinde perspex ekranlarla ayrılıyorlar.

‘Kesinlikle’ yargıçlar perspex ekranlarla ayrılır

(BBC/Guy Levy)

Serinin başlarında, hem Tom Fletcher hem de elenen yarışmacı Judi Love, pozitif testlerin ardından haftalarca yarışmayı kaçırmak zorunda kaldı.

Geçen Cumartesi günkü gösteriden en çok konuşulan 10 noktayı buradan okuyabilirsiniz.

Kesinlikle Dans Edin Cumartesi günü saat 18:35’te BBC One’da devam ediyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Danny Miller: Ben Ünlüyüm yarışmacısı kim?

Sal Kas 16 , 2021
Danny Miller, bu yılki yarışmacılardan biri olarak açıklandı. Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! Ekim ayında baba olan 30 yaşındaki oyuncu, ITV’de Aaron Dingle’ı canlandırdı. Emmerdale 13 yıldır. Miller, 2011, 2012 ve 2016 yıllarında dizideki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu dalında İngiliz Sabun Ödülü’nü kazandı. üzerinde görünme kararı hakkında konuşurken […]

Arşivler

Kategoriler

Meta