Kesinlikle Dansa Gel: Cynthia Erivo, bu hafta jüri heyetinde Craig Revel Horwood’un yerini alacak


Cynthia Erivo, Craig Revel Horwood’un yerini alacak. Kesinlikle Dans Edin jüri heyeti bu hafta

Horwood, Covid-19 için pozitif test ettikten sonra hit reality dizisindeki Müzikaller Haftasını kaçıracak.

BBC, Erivo’nun hem Cumartesi canlı yayın (20 Kasım) hem de Pazar gecesi (21 Kasım) sonuçların gösterilmesi için “Craig’in yerini alacağını” duyurdu.

“Katıldığım için çok mutluyum kesinlikle Müzikal Haftası jürisi. Müzikallerin kalbimde eşsiz bir yeri var, tüm kalpleri birbirine bağlamanın ve onu bir hale getirmenin çok özel bir yolu,” dedi Erivo.

Stockwell doğumlu aktör, şarkıcı ve söz yazarı, kariyeri boyunca Emmy, Grammy ve Tony Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödül aldı. Ayrıca iki Oscar adaylığı aldı.

Kısa süre önce, filmdeki Aretha Franklin rolüyle Sınırlı Bir Dizide En İyi Kadın Oyuncu dalında Emmy adaylığı kazandı. Deha: Aretha.

Erivo’nun, hit müzikalin yakında çıkacak bir film uyarlamasında Ariana Grande’nin Glinda’sı karşısında Elphaba’yı oynayacağı da doğrulandı. Kötü.

15 Kasım Pazartesi günü, bir sözcü kesinlikle Horwood’un bu hafta jüri kadrosunda yer almayacağını duyurdu ve umarız “ertesi hafta geri döneceğini” sözlerine ekledi.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ofis: Brian Baumgartner, Kevin Malone olarak 745.000 £ kazandıktan sonra Cameo başarısını tartışıyor

Cum Kas 19 , 2021
Ofis Brian Baumgartner, platformda 1 milyon doların (745.000 £) üzerinde para kazandığı ortaya çıktıktan sonra Cameo’daki başarısı hakkında konuştu. Cameo, hayranların kişiselleştirilmiş mesajlar çekmeleri için ünlülere ödeme yapabileceği bir video paylaşım sitesidir. Baumgartner, hit sitcom’un dokuz sezonunda Kevin Malone’u canlandırdı. Ofis2005’ten 2013’e kadar sürdü. 48 yaşındaki oyuncu, hayranlarından kişisel mesaj […]

Arşivler

Kategoriler

Meta