Kesinlikle hayranlar dizinin ilk elenmesinden memnun değil


Kesinlikle Dans Edin2021 serisinin ilk yarışmacısı Nina Wadia’yı eleyerek birçok izleyiciyi üzdü.

yüzleştikten sonra taç giyme caddesi korkunç dans-off aktör Katie McGlynn, Doğu Uçları star Wadia, gösteriden atılan ilk ünlü oldu.

Wadia ve dans partneri Neil Jones, Tangolarını “Sana Yalan Söyler miyim?” Eurythmics ve McGlynn ve profesyonel dansçısı Gorka Marquez, Olivia Rodrigo’nun “Good 4 U” şarkısını Jive yaparken.

Sunucu Tess Daly tarafından programdaki zamanları sorulduğunda Wadia şunları söyledi: “Gerçekten eğlenceliydi, çok teşekkür ederim. [Neil] inanılmaz, teşekkür ederim.”

Wadia’nın ayrılışına tepki gösteren bir hayran tweet attı: “NINA SOYULDUK!!! Çok fazla potansiyeli vardı. Ayrılan kesinlikle Katie olmalıydı.”

Bir başkası şöyle yazdı: “Nina Wadia önce eve mi gönderiliyor? Affedilmez mi?”

Kalan 14 çift, önümüzdeki hafta Film Haftası Özel etkinliğinde dans pistine gidecek. Kesinlikle Dans Edin Sonuçlar 10 Ekim Pazar akşam 19.10’da BBC One’da gösterilirken 9 Ekim Cumartesi 18:45’te geri dönüyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Seinfeld hayranları, Netflix'teki yeni en boy oranının orijinal şakaları kestiğinden şikayet ediyor

Pts Eki 4 , 2021
Seinfeld ABD’deki hayranlar, Netflix’in en boy oranıyla ilgili birçok görsel engeli ortadan kaldırdığından şikayet ediyor. Hit Nineties sitcom’un 180 bölümünün tamamı 1 Ekim Cuma günü akış platformuna geldi. Ancak izleyiciler, Netflix’in orijinalleri 16:9 boyutuna yeniden düzenleyen en boy oranı nedeniyle şovun bazı şakalarının mahvolduğunu hemen fark ettiler. Dikkate değer bir […]

Arşivler

Kategoriler

Meta