Kesinlikle: John Whaite ve Johannes Radebe, Korsanların Korsanları için 3. haftanın en yüksek puanını alıyor.


John White ve Johannes Radebe zirvede yer aldı. Kesinlikle Dans Edin Üçüncü haftada dört yargıç tarafından verilen şimdiye kadarki en yüksek puana sahip lider tablosu.

9 Ekim Cumartesi gecesi Film Haftası bölümünde, yarışan ilk eşcinsel erkek çift olan çift, kesinlikle, bir Paso Doble yaptı Karayip Korsanları tema melodisi.

Anton Du Beke’nin gecenin en iyi dansı olduğunu söylemesi ve Craig Revel Horwood’un rutini “inanılmaz” olarak nitelendirmesiyle jüri üyeleri performanstan büyülendi.

“Birinci hafta veya 10. hafta olması umurumda değil, sen o 10’u alıyorsun, tamam mı?” Motsi Mabuse dedi.

Shirley Ballas “böyle bir şey görmediğini” ekledi ve gösteriyi kapattıkları için Whaite ve Radebe’ye teşekkür etti.

Çift, Horwood’dan dokuz ve diğer jürilerden üç 10’luk puan alarak onları 39 puanla liderlik tablosunun en üstüne yerleştirdi.

Bu, bir haftalık üç dans için alınan en yüksek 10 sayısıdır. kesinliklegeçmişi, daha önce Kelvin Fletcher ve Oti Mabuse tarafından Mary Poppins-temalı Charleston.

Geçen yıl sadece üç jüri üyesinin katıldığı ve 2014’te Donny Osmond’un ek bir jüri olarak görev yaptığı dört jüri üyesiyle, yıllardır en yüksek puan alan Film Haftası dansı oldu.

Rhys Stephenson, Cumartesi gecesi skor tablosunda ikinci sırayı aldı. Örümcek Adam: Örümcek Ayetine.

Kesinlikle Dans Edin 10 Ekim Pazar 19.10’da BBC One’da devam ediyorSource link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sizin İçin Bir Tazeleme: 3. Sezondan Önce Hatırlanması Gereken Her Şey

Paz Eki 10 , 2021
Kısa bir denemeden sonra Delilah, Joe’nun Henderson’ın ölümüyle bir ilgisi olduğundan şüphelenir ve bu da onun Joe’nun Los Angeles merkezli pleksiglas kasasında (bir depoda yaşayan) kilitlenmesine neden olur. Bir masaya bağlı kelepçeli bir zamanlayıcı kullanarak onu dışarı çıkaracağına söz verir. Delilah, zamanlayıcı çalmadan önce öldürüldüğü için şeffaf hapishaneden asla kaçamaz. […]

Arşivler

Kategoriler

Meta