Kesinlikle Nina Wadia, ilk önce gösteri dışı bırakılmak için ‘bağırdı’: ‘Verecek daha çok şeyim vardı’


Nina Wadia, yarışmadan elenen ilk yarışmacı olduktan sonra içini boşalttığını söyledi. Kesinlikle Dans Edin bu yıl.

NS İyilik Merhametli Ben yıldız yarıştı kesinlikle 2021’de partneri Neil Jones ile birlikteydi ve sambasıyla birinci haftada jüriyi büyüledi.

Ancak, tango ikinci haftasında onu skor tablosunun en alt ucuna yerleştirdi ve burada dans yarışmasında Katie McGlynn ile karşı karşıya geldi.

Yargıç Craig Revel Horwood, Motsi Mabuse ve Shirley Ballas, McGlynn’i ve ortağı Gorka Marquez’i kurtarmayı seçerken, Anton Du Beke Wadia ve Jones’un performansını tercih etti.

üzerinde görünüyor kesinliklekardeş gösterisi iki kişi alır 4 Ekim Pazartesi günü Wadia, gösteriyi başlatan ilk ünlü olmanın “içimin içini boşalttığını” söyledi.

“Verecek daha çok şeyim vardı ve onlarla çok daha fazla zaman geçirmek istedim. [Jones], kocamdan daha fazla” diye şaka yaptı ve tango ile kendi içinde “hayal kırıklığına uğradığını” ekledi.

Jones, “Bu sadece bir tanesi, herkesin başına gelebilir” dedi. “Biraz yanlış gitmek kolaydır, bu oldu. Ama yine de harika bir performans sergiledi.”

Rylan Clark-Neal’ın dans etmeye devam edip etmeyeceğini sorduğunda Wadia, “Bir daha asla. Bir daha asla” gülmeden önce.

Bir Twitter kullanıcısı, oyuncunun “soyulduğunu” ve dans yarışmasında McGlynn’den daha iyi bir performans sergilediğini ilan etti.

Kesinlikle Dans Edin 9 Ekim Cumartesi 18:45’te BBC One’da devam ediyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

The Sopranos: David Chase, dizinin sonunda James Gandolfini ile 'zar zor konuştuklarını' söylüyor

Sal Eki 5 , 2021
sopranolar yaratıcısı David Chase, dizinin son yıldızı James Gandolfini ile olan çalkantılı ilişkisini anlattı. Gandolfini, ufuk açıcı HBO dramasında New Jersey mafya babası Tony Soprano rolünü oynadı. Oğlu Michael Gandolfini, kısa süre önce prequel filmde karakterin daha genç bir versiyonunu canlandırdı. Newark’ın Birçok AziziChase tarafından yazılan ve üretilen. üzerinde konuşma […]

Arşivler

Kategoriler

Meta