Kestane Adam: Netflix kullanıcıları ‘mükemmel’ ve ‘ürpertici’ seri katil serilerini övüyor


Netflix kullanıcıları çıldırıyor kestane adam, “mükemmel” ve “ürpertici” olarak gördükleri yeni bir seri katil gizem dizisi.

Gösteri kısa süre önce ABD ve İngiltere’deki akış platformunun kataloğuna eklendi.

Danimarkalı yazar Søren Sveistrup’un aynı adlı Nordik noir romanının 28 dile çevrilmiş ve 50 ülkede piyasaya sürülen bir uyarlamasıdır.

“Kopenhag’ın sakin bir banliyösünde” yer alan, kestane adam “Polisin fırtınalı bir Ekim sabahı korkunç bir keşif yapmasıyla” başlıyor: “Genç bir kadın bir oyun alanında vahşice öldürülmüş olarak bulunur ve bir eli kayıptır. Yanında kestaneden küçük bir adam yatıyor.”

Netflix’in program açıklamasında, “Hırslı genç dedektif Naia Thulin (Danica Curcic), yeni ortağı Mark Hess (Mikkel Boe Følsgaard) ile birlikte davaya atandı.

“Kısa sürede kestane adamla ilgili gizemli bir kanıt bulurlar – onu bir yıl önce kaybolan ve öldüğü varsayılan bir kıza bağlayan kanıt – politikacı Rosa Hartung’un (Iben Dorner) kızı.”

Gösteri Twitter’da bol övgü kazandı. Bir izleyici bunu “harika” olarak nitelendirdi, ekleme: “İyi bir cinayet gizemi soruşturma serisini seviyorsanız bunu şiddetle tavsiye ederim.”

Başkası aranankestane adam “İlgi çekici ve ürkütücü bir gerilim filmi”, bükülmeleri için övgüde bulundu.

Başka kişi tarif etti “Şüphesiz radarın altına girecek şaşırtıcı ve tatmin edici bir Netflix mücevheri” olarak nitelendirdi ve ekledi: “Doyurucu, karanlık, yavaş ilerleyen, kıvrımlar ve dönüşler ve ilginç karakterlerle dolu bir gizem istiyorsanız – o zaman başka yere bakmayın. . #TheChestnutMan bunların hepsine mükemmel bir şekilde uyuyor!”

kestane adam şu anda Netflix ABD ve İngiltere’de yayınlanıyor.

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Netflix, Lupin yıldızı Omar Sy ile çok filmli anlaşma imzaladı

Sal Eki 12 , 2021
Netflix imzaladığını duyurdu acı bakla yıldız Omar Sy, çok yıllı bir uzun metrajlı film anlaşmasına imza attı. tarafından bildirildiği gibi Çeşitlilik, ortaklık Sy’nin Paris ve Los Angeles merkezli yapım şirketinin birden fazla Netflix Orijinal filmi geliştirdiğini görecek. Sy filmlerde rol alacak ve yönetici yapımcı olarak görev yapacak. Rapora göre bu, […]

Arşivler

Kategoriler

Meta