Kevin Spacey, House of Cards yapımcılarına cinsel taciz davasını kaybetti


Kevin Spacey’e yaklaşık 31 milyon dolar (23 milyon sterlin) ödeme emri verildi. Kart Evi Üreticiler, cinsel taciz politikalarını ihlal ettikten sonra MRC.

MRC, aktörün birden fazla kişi tarafından uygunsuz cinsel davranışta bulunmakla suçlanmasının ardından 2017 yılında Spacey ile olan profesyonel ilişkisine son verdi.

Yapım şirketi, Spacey’nin davranışı nedeniyle dizinin tüm sezonunu rafa kaldırma maliyetlerini telafi etmek amacıyla 2019’da gizli tahkim talebini sunmuştu.

NS Amerikan güzelliği aktör bir karşı dava açtı ve MRC’yi sözleşmesini haksız yere feshetmekle suçladı.

Daha sonra hakemin MRC lehine karar vermesiyle sekiz günlük bir tahkim duruşması yapıldı.

Dilekçede şöyle deniyor: “Bir istisna dışında, hakem üçüncü taraf tanıkları güvenilir buldu ve Spacey aleyhindeki iddiaları doğru buldu. Ödül, Spacey’nin ifade veren ekip üyeleriyle bağlantılı olarak söz konusu davranışının hem oyunculuk hem de yapımcılık anlaşmalarını ihlal ettiğini tespit etti.”

Kevin Spacey, 7 Ocak 2019’da Nantucket, Massachusetts’teki Nantucket Bölge Mahkemesinde.

(Nicole Harnishfeger-Havuz/Getty Images)

Spacey askıya alındı Kart Evi Birden fazla cinsel saldırı suçlamasının ardından Kasım 2017’de. İddialar arasında, Spacey’nin 14 yaşındayken kendisine cinsel ilişkide bulunduğunu iddia eden aktör Anthony Rapp’ın iddiaları da vardı.

Geçen yıl Rapp, Spacey’ye cinsel saldırı, cinsel saldırı ve kasıtlı olarak duygusal sıkıntıya neden olmaktan dava açtı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ben Bir Ünlüyüm: Paralimpik Kadeena Cox, yapımcıların Bushtucker Denemelerini rekabet edebilmesi için uyarladığını söyledi

Sal Kas 23 , 2021
Kadeena Cox, ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! ekibi, Bushtucker Denemelerini Multipl Skleroz’a göre uyarladı. 30 yaşındaki atlet, Team GB için hem sprinter hem de bisikletçi olarak yarışan dört kez Paralimpik altın madalya sahibi. Onun hakkında daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz. 21 Kasım Pazar gecesi dizi açılışı öncesinde Cox, 2014 yılında […]

Arşivler

Kategoriler

Meta