Kıdemli yıldız Revathi ve Kajol, ‘The Last Hurrah’ adlı uzun metrajlı film için el ele verdi


MUMBAI: Aktristen yönetmenliğe geçiş, Blive Productions ve Take 23 Studios Production başlığı altında Suuraj Sinngh ve Shraddha Agrawal tarafından desteklenen, yakında çıkacak olan uzun metrajlı filmi ‘The Last Hurrah’ için Bollywood yıldızı Kajol ile el ele verdi.

Kajol, haberi 11.6 milyon takipçisi ile paylaşmak için resmi Instagram hesabına gitti. Aktris ayrıca, filmin yürek ısıtan hikayesinin, projenin bir parçası olmak için anında evet demesine neden olduğunu da ortaya koydu. “Süper harika Revathi’nin beni yöneteceği bir sonraki filmimi duyurmaktan çok mutluyum.. Adı ‘Son Yaşasın’. İçimi ısıtan bir hikaye, anında EVET dememe neden oldu! Bir “Yipppee” duyabilir miyim lütfen?” Kajol yazısında şunları yazdı.

‘The Last Hurrah’ şu anda ön yapım aşamasında ve yakında katlarda olacak. Film Sammeer Arora tarafından yazılmıştır.

Gerçek bir olaydan ilham alan film, örnek bir anne olan Sujata’nın (Kajol’un canlandırdığı) hikayesini anlatıyor.

Filmi Revathi yönetecek. Daha önce ‘Mitr, Ulusal Ödül alan Arkadaşım’ ve 2004 yapımı drama filmi ‘Phir Milenge’ gibi filmlerin yönetmenliğini yaptı. Başarılı film yapımcısı, Kajol’un “Sujata rolünü oynamak için mükemmel bir seçim” olduğunu düşünüyor.

“Sujata’nın ‘The Last Hurrah’daki yolculuğu kalbime çok yakın. Bu sadece ilişkilendirilebilir değil, aynı zamanda ilham verici. Suuraj, Shraddha ve ben bu filmi tartışırken aklımıza ilk gelen kişi Kajol’du.” yaşındaki film yapımcısı yaptığı açıklamada.

Bu filmde Kajol ile birlikte çalışmaktan duyduğu heyecanı dile getiren Revathi, ‘Fanaa’ yıldızının enerjik gözlerinin sizi her şeyin mümkün olduğuna inandıracağını söyledi. Revathi, “Yumuşak ama enerjik gözleri ve güzel gülümsemesi, her şeyin mümkün olduğuna ve tam olarak Sujata’nın böyle olduğuna inanmanızı sağlayacak. Bu işbirliği için ve bu yüreklendirici hikaye için Kajol ile birlikte çalışacağım için çok heyecanlıyım.”

Dijital çıkışını bu yılın başlarında Netflix filmi ‘Tribhanga’ ile yapan Kajol. Oyuncu, hikayeyi duyduğu anda karakteriyle anında bağlantı kurduğunu söyledi. Kajol, “Bence bu güzel bir yolculuk ve herkesle paylaşılmayı hak ediyor. Ve Revathy’nin beni bu hikaye için yönlendirmesi bana Sujata’yı oynamak ve onun güçlü yanlarını sergilemek için daha fazla güç veriyor,” dedi Kajol.

Yapımcılar Sinngh ve Agrawal, Revathi’nin “nüanslı yönetmenliği” ve Kajol’un zanaatıyla filmin izleyicilerin kalplerine dokunacağını umduklarını söylediler.

.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Lena Dunham, 'gnarly' yorumlardan sonra vücut utandırma konusunda açıklama yaptı

Per Eki 7 , 2021
Lena Dunham, internette kendisi hakkında “garip” yorumlar gördükten sonra vücudunu utandırmakla ilgili bir gönderi paylaştı. NS kızlar star bugün (6 Ekim) Instagram’da gülümseyen bir fotoğrafını yayınladı ve yanında görünüşünden dolayı internette aldığı tacize değinen uzun bir başlık ekledi. Dunham, yeni kocası Londra merkezli sanatçı Luis Felber ile evlendikten sonra “güzel […]

Arşivler

Kategoriler

Meta