Kim ben bir Ünlü yarışmacısıyım David Ginola?


David Ginola, en son seride yarışacak yarışmacılardan biri. Ben Bir Ünlüyüm… Çıkar Beni Buradan!

54 yaşındaki Ginola, 1990’ların sonlarında Newcastle, Everton ve Tottenham Hotspur da dahil olmak üzere bir dizi Premier Lig takımında oynayan Fransız eski bir futbolcu ve futbol uzmanı.

İngiltere’ye taşınmadan önce Ginola, Paris Saint-Germain için oynadı ve Fransız ligi, Coupe de la Ligue ve Coupe de France’ı iki kez kazandı.

Tottenham Hotspur ile 1999’da Lig Kupası’nı kazandı. Ginola 2002’de futbolu bıraktı.

Futbolu bıraktığından beri BBC ve BT Sport için yorumcu olarak çalıştı ve Fifa başkanlığına aday olmak için başarısız oldu.

Yıldız, 2021’in bir parçası olarak açıklandı ben bir ünlüyüm TV sunucusu Richard Madeley, Radio 1Xtra DJ Snoochie Shy ve Cumartesi günleri şarkıcı Frankie Bridge ile birlikte.

Gösteriye katılma kararından bahseden Ginola, “Geordileri tanıyorum! Ant ve Dec ile daha önce tanıştım ve onların Newcastle United’ın büyük hayranları olduklarını biliyorum. Kulüp için oynadığınızda (benim yaptığım gibi), tüm hayranlar harika ve çok sadık. Newcastle, onlar gibi hayranları olduğu için çok şanslı!

David Ginola, ‘Ben bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın!’ için bir tanıtım çekiminde

(ITV)

“Şimdi yaptığım için batmaya başlıyor ben bir ünlüyüm. Programı yapma fırsatı bana sunulduğunda, ‘neden olmasın?’ diye düşündüm. Harika bir deneyim olacak ve hayatında hiç yapmadığın şeyleri yaparak Kale’de üç hafta geçirme şansı olacak.”

Kamptaki rolünün ne olabileceği sorulduğunda Ginola, grubun şefi olacağını söyledi.

“Çünkü son iki yılda birçok kez tecrit altında kaldık, uzun süredir bir kalede kilitli kaldık. ben bir ünlüyüm Benim için sorun olmayacak” diye ekledi.

ben bir ünlüyüm 21 Kasım’da ITV’ye dönecek. Yarışmacılar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Arlene Phillips kimdir? Profilde bir Ünlü yıldızım

Sal Kas 16 , 2021
oyuncu kadrosu ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! Arlene Phillips’in kadroda yer aldığı açıklandı. Dansçı, koreograf ve TV yargıcı, en iyi zamanlarında bir yargıç olarak bilinir. Kesinlikle Dans Edin. 78 yaşında, forma giyen en yaşlı yarışmacı ben bir ünlüyüm. 2021 serisinin tamamını burada bulabilirsiniz. 1943’te Lancashire’da doğan Phillips, 43 yaşındayken […]

Arşivler

Kategoriler

Meta