Kim Kardashian, ‘ikonik’ yıldızlarla dolu SNL skeçindeki Bachelorette


yeni sezon Cumartesi gecesi canlı 47. sezonun ikinci bölümü ile bu akşam devam etti.

Sunucu Kim Kardashian, OJ Simpson, ailesi ve Kanye West hakkında şakalarla sosyal medyadaki birçok izleyicinin çabucak övdüğü bir monolog sunarak gösteriyi başlattı.

Kısa bir süre sonra, Kardashian yıldızlarla dolu bir kostümle ortaya çıktı. bekarlığa veda konuk yıldızlarla dolu skeç.

Skeçte Chace Crawford, Tyler Cameron, Blake Griffin, Chris Rock, Jesse Williams, John Cena ve Amy Schumer yer aldı.

Kardashian, eski kariyerine geçmeden önce Chace Crawford ile başladı. bekarlığa veda şovun gül yerine kullandığı bir “jeton” verdiği yıldız Tyler Cameron. Realite yıldızı, Amy Schumer sürpriz bir görünüm yapmadan önce NBA’den Blake Griffin ve Chris Rock’a başka bir “belirteç” verdi.

Kardashian, Schumer’e seyircilerden büyük bir alkışla “Daha önce hiç bir kadınla çıkmamış olmama rağmen, burada bir şey varmış gibi hissediyorum” dedi.

Kardashian, eleme aşamalarında Jesse Williams’a bir jeton daha verdi ve iki adam kaldı: güreş şampiyonu ve aktör John Cena ve SNL oyuncu, Kyle Mooney.

Kardashian, Cena’ya “onu sevmediğini” ama ona son jetonu vermeden önce “kalbinin sesini dinlemesi” gerektiğini söyledi.

Sosyal medyadaki hayranlar, biri “ikonik” olduğunu söyleyerek o ana tepki gösterdi ve diğeri “Kim’in bekarlığa veda olması çok eğlenceli” dedi.

Burada reaksiyonun biraz daha fazlasını görebilirsiniz:

Bölümün başlarında, Kardashian West bir dizide göründü. Alaaddin İzleyicilerin “komik” dediği Pete Davidson ile çizim yapın. Burada anı görebilirsiniz.

SNL Beck Bennett ve Lauren Holt’un ikisi de diziden ayrılıyor.

Pete Davidson, Kate McKinnon, Aidy Bryant, Cecily Strong ve Kenan Thompson, şovun geri kalanıyla birlikte geri dönecek – Michael Che, Mikey Day, Chloe Fineman, Heidi Gardner, Colin Jost, Alex Moffat, Kyle Mooney, Ego Nwodim, Chris Redd, Melissa Villaseñor ve Bowen Yang. Ev sahipleri de, sezonu açan Owen Wilson’ın ardından Kardashian, Rami Malek ve Jason Sudeikis’in yer aldığı eklektik bir kadroyla açıklandı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SNL: Kim Kardashian, Pete Davidson'u 'komik' Aladdin skecinde öpüyor

Paz Eki 10 , 2021
yeni sezonun ikinci bölümü Cumartesi gecesi canlı Kim Kardashian’ı ağırlarken Halsey’i akşamın müzikal konuğu olarak gördü. Kardashian, sosyal medyadaki birçok izleyicinin hemen övdüğü, OJ Simpson, ailesi ve Kanye West hakkında şakalar yaptığı bir monolog sunarak gösteriye başladı. Kısa bir süre sonra, Pete Davidson ile Aladdin taslağı izleyicilerden daha fazla övgü […]

Arşivler

Kategoriler

Meta