Kim Kardashian, ‘Köpekler için Yağsız’ SNL taslağı ile kendi şirketiyle alay ediyor


Kim Kardashian, dizinin son bölümüne ev sahipliği yaptı. Cumartesi gecesi canlı, OJ Simpson, ailesi ve Kanye West hakkında şakalar içeren bir monolog sunarak gösteriyi başlattı. Daha sonra Disney’in sahte eskizlerinde göründü. Alaaddinve realite televizyon şovları bekarlığa veda ve Halk Mahkemesi.

Şovdaki birçok izleyici tarafından çevrimiçi olarak iyi karşılanan bir başka taslak, Kardashian’ın şekillendirici şirketi Skims hakkında şaka yaptığını gördü.

Kardashian, şirketinin logosunun önünde belirirken, “Kalın köpekler için yeni Skims şekilli aşınma ile tanışın” dedi ve yanında bir Skims eşyası giyen bir köpek belirdi. Daha sonra, eskizdeki diğer köpekler çeşitli eşyaları giyerek getirildi.

Kardashian, “kıçları ne kadar büyük olursa olsun” soyunun tüm köpekler için mevcut olacağı konusunda şaka yapmaya devam etti.

Burada taslağa bir fan tepkisi görebilirsiniz:

SNL Beck Bennett ve Lauren Holt’un ikisi de diziden ayrılıyor.

Pete Davidson, Kate McKinnon, Aidy Bryant, Cecily Strong ve Kenan Thompson, şovun geri kalanıyla birlikte geri dönecek – Michael Che, Mikey Day, Chloe Fineman, Heidi Gardner, Colin Jost, Alex Moffat, Kyle Mooney, Ego Nwodim, Chris Redd, Melissa Villaseñor ve Bowen Yang.

Ev sahibi de, sezonu açan Owen Wilson’ın ardından Kardashian, Rami Malek ve Jason Sudeikis’in yer aldığı eklektik bir kadroyla açıklandı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Tom Fletcher: Strictly yıldızı kaç yaşında ve karısı kim?

Paz Eki 10 , 2021
McFly yıldızı Tom Fletcher, bu yılki dizide yer alan ünlü yarışmacılardan biri. Kesinlikle Dans Edin. 17 Temmuz 1985’te doğan Fletcher, Londra’nın kuzeybatısındaki Harrow’da büyüdü ve prestijli Sylvia Young Tiyatro Okulu’na gitti. Orada, 2012’de evleneceği müstakbel eşi Giovanna Falcone ile 13 yaşında tanıştı. Birlikte üç çocukları var, oğulları Buzz (yedi yaşında), […]

Arşivler

Kategoriler

Meta