Kim Kardashian West: SNL’nin yeni sezonun ikinci sunucusu hakkında bilmeniz gereken her şey


yeni sezon Cumartesi gecesi canlı iyi gidiyor ve bu hafta sonu Kim Kardashian West, 47. sezonun ikinci bölümüne ev sahipliği yapacak.

Müzikal konuk Kacey Musgraves’in de katıldığı geçen haftaki sunucu Owen Wilson’dan devam ediyor.

Bu hafta Kardashian West’e gösteri için müzikal konuk Halsey eşlik edecek.

Gösteri, Kardashian West’in okuma sırasında gülümseyen bir fotoğrafını paylaştı. Aşağıdaki resmi görebilirsiniz:

Kardashian West, medyanın dikkatini ilk kez Paris Hilton’un arkadaşı ve stilisti olarak kazanan Amerikalı bir medya kişiliği, modeli ve iş kadınıdır. Ailesinin reality şovu, Kardashians ile tutmak ona dünya çapında ün kazandırdı ve hem Twitter hem de Instagram’da geniş bir sosyal medya takipçisi ile sonuçlandı.

2014 yılında Kardashian, bir dizi yüksek profilli görünümün ardından çifti sıkıca spot ışığına çıkaran rapçi Kanye West ile evlendi. Geçen yıl ayrıldılar. Ancak hayranlar, Kardashian West’in Kanye’s’de görünmesinden sonra geç bir araya gelmeleri hakkında spekülasyon yaptılar. donda albüm dinleme partisi.

Kardashian West, 2017’de KKW Beauty ve KKW Fragrances’ı ve 2019’da şekillendirici giyim şirketi Skims’i kurarak başarılı bir iş yürütüyor.

Jason Sudeikis ve Rami Malek de bu sezonun diğer ev sahiplerinden bazıları olarak açıklandı. Young Thug ve Brandi Carlile de müzikal konuk olarak yer alacak.

Bu haftaki bölümlerin nasıl izleneceğine dair tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Tartışmalı SNL seçimi Kim Kardashian West, ev sahipliği yapmanın kolay olduğunu söyleyerek promosyonda evli adını kullanıyor

Cts Eki 9 , 2021
Kim Kardashian ev sahipliği yaptığı için şaka yaptı Cumartesi gecesi canlı şovdaki görünüşü için ilk promoda ‘kolay’. Realite yıldızı, uzun soluklu komedi dizisinin 9 Ekim Cumartesi günü, müzikal konuğu olarak Halsey’in de yer alacağı bir sonraki bölümüne ev sahipliği yapacak. Şarkıcı ve oyuncu Cecily Strong ile birlikte kısa bir klipte […]

Arşivler

Kategoriler

Meta