Kim Milyoner Olmak İster hayranları Jeremy Clarkson’ın ‘aptal’ Sean Lock şakasını eleştiriyor


Kim Milyoner Olmak ister? izleyiciler, geç komedyen Sean Lock hakkında bir şaka yayınladıktan sonra uzun süredir devam eden yarışma programını eleştirdiler.

Lock, Ağustos ayında 58 yaşında kanserden öldü.

Komedi paneli dizisi gibi şovlarda Lock’un yanında sık sık yer alan Jimmy Carr 10 Kediden 8’i, ünlü baskısında yer aldı Kim Milyoner Olmak ister? dün gece (17 Kasım) ITV’de.

Ev sahibi Jeremy Clarkson, yaşam çizgilerini gözden geçirirken şunları söyledi: “İki Telefon Arkadaşınız var çünkü Covid yüzünden seyirci yok.”

“Ah, bunun sadece insanlar tercih ettiği için olduğunu sanıyordum. [previous host Chris Tarrant]Carr, çekim ekibinden sesli bir tepki vererek yanıtladı.

Clarkson, “Çünkü onlara Sean Lock sözü verildi,” diye karşılık verdi.

Açıklama sosyal medyada izleyiciler tarafından eleştirildi. Birçoğu, bölümün muhtemelen Lock’un ölümünden önce çekildiğini belirtmekte gecikmedi, ancak ITV’nin duyarlılık nedenleriyle şakayı düzenlemesi gerektiğini öne sürdü.

Bir izleyici, “Jeremy Clarkson’ın Sean Lock’tan bahsetmesi düzeltilmeliydi” diye yazdı.

Milyoner Olmak İsteyen Ünlü Clarkson’ın Sean Lock hakkında şaka yapması da dahil kesinlikle dikkatsiz. Bunu yayınladıklarına inanamıyorum,” diye yazdı başka biri.

“#WhoWantsToBeAMillionaire’daki bu gerçekten bir Sean Lock şakası mıydı? Biraz fazla erken” diye yazdı bir kişi, bir başkası yorumu “f*** gibi kaba” olarak nitelendirdi.

Bağımsız bölümün ne zaman çekildiğine dair yorum ve açıklama için ITV ile iletişime geçti.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SNL: Bu hafta Saturday Night Live'ı kim sunuyor ve saat kaçta?

Per Kas 18 , 2021
Cumartesi gecesi canlı 20 Kasım’da yeni bir bölüm ve başka bir ilk kez ev sahibi ile geri dönüyor. Marvel’in baş karakterini oynayan Kanadalı aktör Simu Liu Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi, barındırma görevlerini üstlenecektir. Saweetie, gecenin müzikal konuğu olarak yer alacak. Bu sezon diğer ev sahipleri arasında Owen Wilson, Kim […]

Arşivler

Kategoriler

Meta