Kim olduğunu sanıyorsun? izleyiciler, kraliyet bağlantısı keşfedildikten sonra Josh Widdicombe’un taht üzerinde bir iddiası olduğunu söylüyor


Kim olduğunu sanıyorsun? İzleyiciler, Josh Widdicombe’un yeni bir dizi için geri döndüğünde kraliyet soyuna sahip olduğunu öğrenince şok oldu.

Uzun süredir devam eden dizinin son dizisi, komedyen Widdicombe’un Dartmoor’daki çocukluğundan başlayarak ailesinin tarihsel köklerini keşfetmeye çalışmasıyla 12 Ekim Salı günü başladı.

Bölümde, Widdicombe soy ağacının izini sürdü ve Hollanda Kontu ile akraba olduğunu ve 13 yaşındaki büyük büyükannesinin Kraliçe I. Elizabeth’in kuzeni olduğunu keşfetti.

Bununla birlikte, en büyük vahiy gösteride daha sonra, 12 kez büyük büyükannesinin kraliçeyle bir “aşk üçgeni” içinde olduğu ve bazı tarihçilerin onun soyundan geldiğine inandığı Anne Boleyn ile ilgili olduğu ortaya çıktığında geldi. Kral Henry VIII.

Daha sonra 23 kez büyük büyükbabasının Kral Edward I olduğu keşfedildi ve Widdicombe’u doğrudan Fransız kraliyetinin soyundan yaptı.

İzleyiciler, Widdicombe’un “temelde İngiltere ve Fransa’nın bir sonraki Kraliçesi” olduğu konusunda şaka yaparak ifşalardan memnun kaldılar.

“Bu Josh Widdicombe bölümü Kim olduğunu sanıyorsun? şanlı. Kaçırdıysanız iPlayer’a değer,” diye yorum yaptı bir izleyici.

Başka bir tweet, “Josh Widdicombe ile #WDYTYA’nın kesinlikle akıllara durgunluk veren bölümü” dedi.

Birçok izleyici, bölümde ortaya çıkan ifşalardan etkilendi ve bir yorumcu şunları yazdı: “’12 yaşındaki büyük büyükannem Elizabeth I ile bir aşk üçgeni içindeydi…’ Aile tarihi keşifleri devam ederken, bu bir mantardır.”

Başka bir izleyici, Widdicombe’un “tam Danny Dyer’a gittiği” konusunda şaka yaptı ve ne zaman olduğunu ima etti. Doğu Uçları star, şovda Edward III ile ilgili olduğunu öğrendi.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

“En iyilerinden biri Kim olduğunu sanıyorsun şimdiye kadar gördüğüm bölümler! Josh Widdicombe kesinlikle tahtta hak iddia ediyor!! İnanılmaz kan bağı!” bir tweet okundu.

Widdicombe, WDYTYA’yı çektiği zamanı “hayatımın en inanılmaz deneyimlerinden biri” olarak nitelendirdi.

Serinin ilerleyen bölümlerinde Judi Dench ve Pixie Lott gibi yıldızların aile miraslarının izini sürecek.

Kim olduğunu sanıyorsun? Salı günleri saat 21.00’de BBC One’da yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ricarlo Flanagan'ın ölümü: Utanmaz yıldız ve Son Çizgi Roman Daimi komedyen 40 yaşında öldü

Per Eki 14 , 2021
Stand-up komedyeni ve Utanmaz Ricarlo Flanagan 40 yaşında hayatını kaybetti. Haber, menajeri Stu Golfman tarafından doğrulandı. Son teslim tarihi. Ölüm nedeni henüz açıklanmadı. Aynı zamanda rapçi olan Flanagan, geçtiğimiz günlerde Covid-19 ile ilgili bir tweet yayınlayarak şunları yazdı: “Bu covid şaka değil. Bunu kimseye dilemem.” Komedyen, NBC yarışmasının dokuzuncu sezonunda […]

Arşivler

Kategoriler

Meta