Kiosk Keith neden I’m A Celebrity’den ayrıldı?


Kiosk Keith, ben bir ünlüyüm Ant ve Dec olarak, iddiaya göre 2017’de gösteriden kovulmadan önce.

Gerçek adı Raymond Grant olan Avustralyalı, Outback Shack’in tek ve tek çalışanıydı ve bir Dingo Dollar Challenge’ı tamamladıktan sonra ünlü kamp arkadaşlarını sessizlik ve sert bir bakışla selamlardı.

Yarışmacıların çanta dolusu dolarları alıp kamptaki diğer yıldızları arayıp onlara zor bir soru sormak, eğer doğru yanıtlarlarsa onlara Kulübeden bazı ikramlar kazandırmak onun işiydi. Ancak yanlış anlarlarsa kepenkleri kapatacak ve ünlülere hiçbir şey kalmayacaktı.

2017 serisinin bir parçası ben bir ünlüyüm, Keith ortadan kayboldu. O sırada Ant ve Dec, hayranlarına iyi olmadığını söyledi ve geçici olarak Kiosk Kath adlı bir kadınla değiştirildi.

Ertesi yıl, Ocak 2018’de ITV, sonunda Keith’in sonsuza dek ayrıldığını doğruladı ve şöyle bir açıklama yaptı: “Ray artık şovda sözleşmeli değil. Bu yıl dönmesi için bir plan yok.”

Ancak içeriden birinin söylediğine göre Güneş Keith’in alkol sorunu olduğunu ve bir kadın meslektaşına uygun olmadığını iddia etti.

Kaynak, “Keith’in daha önce yaptığı gibi sarhoş çalışmaya başlaması alışılmadık bir şey değildi ama bu olay herkesi şok etti” dedi. “Sabah otobüse bindiğinde sarhoştu. Sonra takımın yarı yaşındaki bir kadın üyesine uygunsuz davrandı.”

Eski karısı Donna, “cinsel avcı olmadığını” ve “korkunç bir adam” olarak gösterilmemesi gerektiğini söyleyerek onu savundu.

Keith, 2018’in sonunda hayranlara bir mesaj yazdı ve tweet attı: “Tamam, sadece oku, artık söylemeyeceğim nedenlerden dolayı şovda olmadığımı, kendin öğrenebilirsin ffs. Bu hesap artık kullanılmayacak, bu yüzden bu son tweet’imin keyfini çıkarın.”

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

2018’de Keith’in yerini resmen gerçek adı Mark Herlaar olan Kiosk Kev aldı.

Ancak gösteri Galler’e taşındıktan sonra Herlaar’ın yerini Kiosk Cledwyn aldı. İçeridekilerin yerel politikacı Cledwyn Hughes’un adını aldığını iddia ettiği Galli, şimdi 2021 serisi için Ye Olde Shoppe’de bir çalışan olarak geri döndü.

ben bir ünlüyüm ITV’de saat 21.00’de yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Judy Finnigan, I'm a Celebrity'de kocası Richard Madeley'i desteklemek için nadir bulunan bir aile fotoğrafında poz veriyor

Per Kas 25 , 2021
Judy Finnigan, eşi Richard Madeley’in televizyondaki görünümünü desteklemek için nadir görülen bir aile fotoğrafında yer aldı. ben bir ünlüyüm. 65 yaşındaki Madeley, 21 Kasım Pazar günü başlayan ITV yarışmasının bu yılki dizisine kaydolan 10 yıldızdan biri. Bölümde, yarışmacı arkadaşlarından oluşan bir ekibin, cumartesi günleri pop yıldızı Frankie Bridge’e karşı ilk […]

Arşivler

Kategoriler

Meta