Larkins izleyicileri Bradley Walsh’ın oğlunu kısa bir kamera hücresinde görüyor


Yeni ITV dramasının gözü dönmüş izleyicileri Larkinler dün gece (10 Ekim) dizinin yan karakterlerinden birinin rolünde tanıdık bir yüzle karşılaştı.

Larkinler HE Bates romanına dayanmaktadır Mayıs’ın Sevgili Tomurcukları, ve Bradley Walsh, Joanna Scanlan ve Sabrina Bartlett’i canlandırıyor.

Walsh, David Jason tarafından bir önceki uyarlamada canlandırılan sevilen patrik Pop Larkin karakterini oynuyor.

Ancak kovalamak Sunucu, dizide yer alan tek Walsh değil.

Birinci bölümün yarısında, Mariette Larkin (Bartlett) ve Primrose Larkin (Lydia Page), birinin yerini belirlemek için bir polis memurundan yardım ister.

Birkaç izleyicinin Twitter’da belirttiği gibi, polis memuru aslında Bradley’in oğlu Barney Walsh ve bir avuç kredisi olan bir aktör tarafından canlandırıldı.

Bir izleyici, “Baba ve Oğul tekrar birlikte çalışıyor” yazdı.

Bir başkası, “Bradley ve Barney Walsh, harikalar” yazdı.

Ancak bazı izleyiciler Twitter’da diziye yönelik övgülerini dile getirirken, her tepki olumlu olmadı.

için tek yıldızlı bir incelemede Bağımsız, Sean O’Grady diziyi “yorgun, sıradan, tembel programlama” ve “iğrenç” olarak nitelendirdi.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bu Ürkütücü Sezonu İzlemek İsteyeceğiniz 15 Kemik Dondurucu TV Bölümü

Pts Eki 11 , 2021
Yapraklar değişiyor, havada bir gevreklik var – Los Angeles’ta yaşamayanlar için – ve ilçe genelindeki marketlerde ısırık büyüklüğünde şekerler patlıyor. Bu sadece bir anlama gelebilir: Cadılar Bayramı zamanı nihayet geldi. Bizim gibiyseniz, Ekim ayı boyunca Cadılar Bayramı’nı kutlarsınız. Yani, bahse gireriz şu anda bir battaniyenin altına sarılınmışsınızdır ve/veya Google’da ürkütücü […]

Arşivler

Kategoriler

Meta