Lena Dunham, ‘gnarly’ yorumlardan sonra vücut utandırma konusunda açıklama yaptı


Lena Dunham, internette kendisi hakkında “garip” yorumlar gördükten sonra vücudunu utandırmakla ilgili bir gönderi paylaştı.

NS kızlar star bugün (6 Ekim) Instagram’da gülümseyen bir fotoğrafını yayınladı ve yanında görünüşünden dolayı internette aldığı tacize değinen uzun bir başlık ekledi.

Dunham, yeni kocası Londra merkezli sanatçı Luis Felber ile evlendikten sonra “güzel bir hafta” geçirdiğini belirterek yazıya başladı.

Aktör, “Fakat tüm bu güvenlik, son birkaç yılda internetle neden bu kadar yoğun sınırlar yarattığımı bir an için unutturdu” dedi.

“Destek parıltısını hissetmek ve arkasında gizlenen lağım havuzunu unutmak biraz fazla kolay – bu yüzden bir göz attım ve bazı budaklı s*** gördüm, çoğu yanıt vermeye, hatta sizinle paylaşmaya bile değmez.”

Dunham, değinmek istediği bir “anlatı” olduğunu söylemeye devam etti, ancak, “çünkü bu, diğer kadınların, diğer insanların kafalarına yerleşmesini istemediğim bir hikaye, bir şekilde bedenim yüzünden utanmam gerektiğidir.” en son televizyona çıktığımdan beri değişti”.

35 yaşındaki oyuncu şöyle devam etti: “Önce ‘Lena oyuncu kadrosunu yedi mi? kızlar‘ sadece çok iyi bir şaka değil – Tweeter için bunu yumruklayabilirim. İkincisi, vücudumun aynı zamanda halkın hor gördüğü bir bedenle – vücut utandırmanın yankı odasıyla – karşılaştırılmasının ironik olması.

“Ama son olarak, inceliği sağlık/mutluluk ile eşitlemeyi ne zaman öğreneceğiz? Tabii ki kilo kaybı, alışkanlıklardaki olumlu değişimin sonucu olabilir, ama tahmin edin ne oldu? Yani kilo alabilir. Karşılaştırıldığım fotoğraflar, teşhis edilmemiş bir hastalıkla aktif bağımlılık içinde olduğum zamana ait.”

Kocası Felber’in “ışığımın ne kadar sönük olduğunu gördüğü” için bu tür fotoğraflarda kendisini tanımadığını da sözlerine ekledi.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Dunham, “Görünüşü zamanla, hastalıkla veya koşullarla değişen herhangi bir kişi için bunu söylüyorum – mevcut bedeninizde onu geçiş olarak görmeden yaşamak sorun değil” dedi.

“Öyleyim ve bundan gerçekten zevk alıyorum. Hepinizi seviyorum.”

Lena Dunham ve ortağı Luis Felber, Ağustos 2021’de

(Getty Resimleri)

Geçen yıl Aralık ayında Dunham, karantina sırasında “kendinden iğrenme” duygularının geri döndüğünü ortaya koyan bir bikinili fotoğrafını yayınladı.

Fotoğrafta aktör, “Biliyorsunuz, karantinada göbeğim hakkında çok düşündüm – özellikle de ‘Kiloyu Nasıl Kaybettim’ ve ‘Diyet Her Şeydir’ gibi alışılmadık sayıda makale fark ettiğimde,” dedi. altyazı.

Bu yazın başlarında, yeni büyük beden giyim koleksiyonunun piyasaya sürüldüğünü de duyurdu.

Dunham, yüksek moda tasarımcılarını daha kapsayıcı boyutları dahil etmeye zorlayan bir perakendeci olan 11 Honoré ile işbirliği içinde 11 Honoré x Lena Dunham’ı yarattı.

Eğer sıkıntı ve tecrit duyguları yaşıyorsanız veya bununla başa çıkmakta zorlanıyorsanız, The Samaritans size destek sunar; 116 123 (Birleşik Krallık ve ROI) numaralı telefondan güvenle biriyle ücretsiz olarak konuşabilir, jo@samaritans.org adresine e-posta gönderebilir veya size en yakın şubenin ayrıntılarını öğrenmek için Samaritans web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ABD’de ikamet ediyorsanız ve sizin veya tanıdığınız birinin şu anda zihinsel sağlık yardımına ihtiyacı varsa, 1-800-273-TALK (8255) numaralı telefondan Ulusal İntiharı Önleme Yardım Hattını arayın. Yardım Hattı, haftanın yedi günü, günün 24 saati herkese açık olan ücretsiz, gizli bir kriz yardım hattıdır.

Başka bir ülkedeyseniz, gidebilirsiniz. www.befrienders.org yakınınızda bir yardım hattı bulmak için.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Survivor 41. sezon TV'de ve internette nasıl izlenir?

Per Eki 7 , 2021
hit realite şovunun 41. sezonu Hayatta kalan burada. Devam eden pandemi nedeniyle 2020’de yayınlanmayan yeni sezon 22 Eylül 2021’de gösterime girdi. Seyahat kısıtlamaları başlangıçta oyuncuların ve ekibin film çekmek için Fiji’ye gitmesini engelledi, ancak şimdi önümüzdeki sezon için uzun zamandır devam eden evine dönüyor. Uzun süredir sunucu olan Jeff Probst, […]

Arşivler

Kategoriler

Meta