Leyla ile Mecnun Dizisi Ne Zaman Başlayacak ?

Leyla ile Mecnun Dizisi Ne Zaman Başlayacak ?

Leyla ile mecnun dizisi geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı tarafından duyurulmuştu. Dizinin Haziran ayında çekimlere başlayacağı belirtilmişti. Takip ettiğimize göre de ünlü yönetmen Onur Ünlü tarafından paylaşılan paylaşımlarda dizinin çekimlerine başlandığını biliyoruz.

Onur Ünlü kendi instagram hesabından paylaşımlarda bulundu. Dizinin diğer oyuncuları Cengiz Bozkurt, Ege Tanman, Ali Atay gibi oyuncular da paylaşımlarda bulundu. Dizinin çekimlerine başlandı. Fakat dizinin ne zaman yayına gireceği konusunda henüz bir bilgi yok.

Tahminlerimize göre dizi Eylül ayı sonu gibi Exxen platformuna yüklenebilir. Tabi iki üç ay gibi kısa bir sürede dizinin 8 bölümünün çekilmesi gerekiyor. Çünkü yine aldığımız duyumlara göre dizi ilk 8 bölümden oluşacak bir sezon yayınlanacak duruma göre de devamı gelecek. Eğer 8 bölüm çekilirse ilk sekiz bölümün Eylül’de ya da Ekim’de yayınlanacağın ıdüşünüyoruz. Fakat dediğimiz gibi konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Tamamen bizim tahminimiz bu yönde. İlerde ne olacağını hep beraber göreceğiz.

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Erdal Bakkalın Son Hali- Yeri Değişti mi ?

Cts Tem 17 , 2021
Erdal Bakkalın son hali nasıl ve yeri değişti mi ? bu yazımızda internette yaptığımız araştırmalar sonucunda bu soruaların cevabını sizler için bulduk. Konuyu çok fazla uzatmadan görsellerde konuşmak istiyoruz. Erdal Bakkalın Son Hali Görmüş olduğunuz gibi oyuncuların arkasında bulunan dükkan Erdal Bakkal. Son hali bu şekilde. Erdal Bakkal’ın Yeri Değişti […]

Arşivler

Kategoriler

Meta