Loki izleyicileri 6. bölümde ‘çöp’ Sylvie öpücüğüne çarptı


Loki hayranlar çoğunlukla bir “çöp” anı dışında finalden memnun kaldılar.

Disney Plus TV şovu – Marvel’in üçüncü orijinal dizisi – altıncı ve son bölümünü 14 Temmuz Çarşamba günü yayınlayarak, Time Variance Authority’nin (TVA) arkasındaki kukla ustasını ortaya çıkararak Marvel Sinematik Evreni (MCU) için korkunç yeni bir bölüm başlattı. ve hayranlar için bir son dakika sürprizi sunuyor.

*Spoiler takip ediyor – uyarıldınız*

Loki (Tom Hiddleston) ve Sylvie (Sophia Di Martino), zamanın sonunda Hisarında Kalan Kişi (Jonathan Majors) ile tanıştıktan sonra, onunla nasıl başa çıkacakları konusunda boğuşurlar.

Loki yaşaması gerektiğine ve onların isteklerini yerine getirmeleri ve TVA’nın yöneticileri olarak ondan devralmaları gerektiğine inanıyor, bu da Loki’nin kadın versiyonu olarak sadece güce aç olduğuna inanan Sylvie’yi çileden çıkarıyor.

Tutkulu bir Loki, önceki beş bölümde geliştiğini kanıtlayarak ona şunları söylüyor: “Dur. Senin olduğun yerdeydim, ne hissettiğini hissettim. Bana nasıl bildiğimi sorma – tek bildiğim seni incitmek istemediğim. Taht istemiyorum. Ben sadece… Sadece iyi olmanı istiyorum.”

Sylvie ayağa kalkar ve Loki’yi öper, alay edilmesine rağmen hayranların bu fikre şiddetle karşı çıktığı bir gelişme. Doğal olarak, birçoğu bu anın gerçekten yaşanmasına çileden çıktı ve bir hayran şöyle yazdı: “Öpücük aslında ağzıma biraz kusmama neden oldu.”

Sylvie (Sophia Di Martino) ve Loki (Tom Hiddleston) ‘Loki’ finalinde öpüştüler

(Disney Artı)

Sylvie’nin dikkatini dağıtmak için hazırlıksız bir Loki’yi öptüğünü ve böylece onu Kalan Kişi’yi öldürmeden önce başka bir zaman çizgisine gönderebileceğini belirtmekte fayda var.

Aşağıda bir dizi reaksiyon bulun.

Tüm bunlar izleyiciler için yeterli değilse, özellikle Loki’nin büyük hayranlarının şüphesiz mutlu olacağı orta kredi duyurusu karşısında şaşkına döndüler.

Bu makaledeki bazı bağlantılardan komisyon kazanabiliriz, ancak bunun içeriğimizi etkilemesine asla izin vermeyiz.

Loki akış için kullanılabilir Disney Artı. Her MCU oyununun kronolojik sırayla nasıl izleneceğinin bir listesini burada bulabilirsiniz.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Netflix'in Seks/Hayatının Arkasındaki Gerçek Hikaye Sizi Terletecek

Cum Tem 16 , 2021
Seks/Yaşam Netflix’teki en heyecan verici cinsel fantezi olabilir, ancak yazar için BB Easton anlaşılır bir şekilde gerçek dışı. Neden? Pekala, bilmeyenler için yeni drama onun 2016 kitabına dayanıyor, 44 Bölüm 4 Erkek Hakkında. Diziye benzer şekilde, anı, başlangıçta BB için eski sevgilileriyle geçmişteki maceralarını belgeleyen bir tür dergiydi; “bir dövme […]

Arşivler

Kategoriler

Meta