Lou Cutell: Grey’s Anatomy ve Seinfeld yıldızı 91 yaşında öldü


Aktör Lou Cutell, en çok filmlerdeki rolleriyle tanınır. Seinfeld ve Coşku frenlemek, 91 yaşında öldü.

Vefatı Facebook’ta bir arkadaşı tarafından duyuruldu. Ölüm nedeni açıklanmadı.

Cutell’in ölümünü doğrulayan arkadaşı Mark Furman şunları yazdı: “91 yıl ve harika bir hayattan sonra arkadaşım Lou Cutell eve gitti.”

En dikkate değer kredilerinden bazılarını sıraladıktan sonra şunları ekledi: “Beni 1986’da Lucille Ball’un evine götürdü. Huzur içinde yat Lou.”

1930’da New York’ta doğan Cutell, oyunculuğa 60 yıldan uzun bir süre önce Broadway’de başladı. Daha sonra Los Angeles’a taşındı ve California Üniversitesi’nden mezun oldu.

Cutell, televizyonda ilk kez 1964’te bir dizinin bir bölümünde göründü. Dick Van Dyke Gösterisi.

Gibi uzun bir klasik TV şovları listesinde görünmeye devam etti. Mary Tyler Moore Gösterisi, Starsky ve Hutch, Koçak ve Newhart. En son kredisi bir bölüm içindi. Grey’in Anatomisi 2015 yılında.

Cutell ayrıca hit komedi gibi bir dizi kayda değer filmde rol aldı. Düğün Kırıcılar, Clint Eastwood’un Kuş ve Jimmy Hollywood’un Joe Pesci’nin yanında.

Takip etmek için daha fazlası…Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sophie Turner'ın Jonas Brothers'ın "Topal" Saflık Yüzüklerini Seslendirdiğini görün

Çar Kas 24 , 2021
Jonas Kardeşler yanmak’ sıcak koltukta aile rostosu. Netflix yayınlandı Jonas Kardeş Aile Kızartması, başrolde Nick Jonas, Kevin Jonas ve Joe Jonas, 23 Kasım Salı günü ve görünüşe göre, sophie turner harekete geçmek için heyecanlıydı. Prömiyer gününde Netflix, Joe’nun karısının kardeşleri saflık yüzükleri hakkında kavurduğu bir klibi tweetledi. “Saflık halkalarından bahsedelim” […]

Arşivler

Kategoriler

Meta