Louis Theroux, viral izlenimle ‘Joe Wicks’i gücendirmek istemediğini’ söyledi


Louis Theroux, viral bir videoda Joe Wicks hakkında edindiği izlenimi yansıttı ve fitness koçunun “duygularının bundan biraz incindiğine” inandığını söyledi.

Geçen yıl Nisan ayında belgeselci, Wicks’in çevrimiçi antrenmanlarının nasıl büyük bir hayranı haline geldiğinden bahsetmişti. için bir videoda konuşma LADBable ve bir cockney aksanı takınan Theroux, Wicks’in izlenimini uyandırdı ve şöyle dedi: “Kim var orada, seni aptal sosis? Kimin akışına girdik? Aptal sosis. Barnetime bak!”

Şimdi, yeni bir röportajda Jonathan Ross Gösterisi, Theroux klibe yansıdı ve şunları söyledi: “Bir röportaj yaptım ve onun hakkında konuştum. [Joe Wicks]. Onun hakkında bir izlenim edindim ve biraz viral oldu, minimal düzeyde viral oldu.

“Sanırım kafası karışmıştı, belki duyguları biraz incinmişti. Onunla bir podcast’te konuşmak için nedenim vardı ve özür diledim. ‘Antrenmanların gerçekten çok şey ifade ediyor’ dedim. Ben incitmek istemedim.’”

Theroux, çiftin şu anda birlikte bir proje üzerinde çalıştıklarını da söyledi. “Bir belgesel çekiyoruz. Joe Wicks’in bir profili. Muhteşem bir bölüm yaptı Çöl Adası Diskleri nerede ailesi ve ebeveynleri hakkında konuştu. İçinde değilim, sadece üretmeye yardım ediyorum.”

Wicks kısa süre önce, yaklaşmakta olan belgesel için yetiştirilme tarzını yeniden gözden geçirmenin zor olduğunu itiraf etti. Ailesiyle geçmiş hakkında konuşurken “bağlandığını” söyledi.

Wicks’in babası eroin bağımlısıydı ve annesi akut OKB ve yeme bozukluklarından muzdaripti.

Siz veya tanıdığınız biri uyuşturucu bağımlısıysa, 0300 123 6600’ü arayarak, 82111’e kısa mesaj göndererek Frank’ten 24-7 gizli yardım ve destek isteyebilirsiniz. Bir e-posta göndermek veya web sitelerini ziyaret etmek Burada.

ABD’de Madde Bağımlılığı ve Ruh Sağlığı Hizmetleri İdaresi’ne 1-800-662-HELP’den ulaşılabilir.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Bu yazıda dile getirilen sorunlarla mücadele eden herkes için, yeme bozukluğu sadaka Vurmak’0808 801 0677 numaralı telefondan yılın 365 günü yardım hattına ulaşabilirsiniz. Web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Burada.

NCFED, yeme bozukluklarından mustarip olanlar ve destek ağları için bilgi, kaynak ve danışmanlık sunar. 845 838 2040 numaralı telefondan veya web sitelerinden kendilerine ulaşılabilir. Burada.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Will Smith, canlı etkinlik sırasında Fresh Prince'den Joseph Marcell ile yeniden bir araya geldi

Cum Kas 19 , 2021
Will Smith ile yeniden bir araya geldi Bel-Air’in Genç Prensi Geoffrey Butler’ı oynayan ortak yıldız Joseph Marcell. Tartışma, bir aktör olarak kariyerini doğuran sitcom’a kaydığında, Smith, Idris Elba ile kendi adını taşıyan yeni anısını tartışırken sahnedeydi. Bu noktada Marcell’in seyirciler arasında olduğu ortaya çıktı. İngiltere’de yaşayan oyuncu ayağa kalktı ve […]

Arşivler

Kategoriler

Meta