Love, Death & Robots 18. Bölüm: The Secret War Ending Açıklaması


Telif hakkı. Netflix

Love, Death and Robots’un on sekizinci ve son bölümünün sonu hakkında kafası karışan herkes için yardım etmemize izin verin! Love, Death ve Robots’un kalan bölümlerini de ele aldık, ancak The Secret War’a açıklanan son burada.

Sibirya’nın derin ve soğuk ormanlarında, kutsal olmayan bir kötülük pusuda beklemektedir. Kötülüğe karşı savaşmak için gönderilen, kutsal olmayan yaratıklara son vermekle görevlendirilen Kızıl Ordu’nun cesur adamları.

Bitiş Açıklaması

‘Ghouls’un gizemli köylü mitlerini araştırmakla görevli bir Binbaşı tarafından çağrıldığını öğrendikten sonra. Luitenant Zakharov, bulgularını üstlerine rapor edebilmeleri için birliklerine üsse geri dönme görevini veriyor. Yol boyunca, bir Ghoul höyüğünün (yuvasının) karşısına geçerler. Höyüğün boyutu, şimdiye kadar kimsenin gördüğü en büyük boyuttaydı, bu yüzden onunla ilgilenilmesi gerekiyordu. Höyüğü havaya uçurmak içindeki yaratıkları mühürlemeyi başaramayınca, Zakharov ve adamları kalabalığa karşı durmak zorundadır.

Son Duruş

Zakharov, oğluna tüm bölgenin yok edilmesi gerektiği konusunda karargahlarına haber vermesini emreder. Bir korkak gibi görünmek istemeyen Zakharov’un oğlu başlangıçta reddetti, ancak daha iyisi için ayrıldı. Zakharov ve adamları, gulyabanilere karşı son bir duruş sergiliyor. Sonunda tüm erkekler hortlaklar tarafından ele alınır, ancak kızıl ordunun cesur askerleri birçok iğrenç canavarı öldürmeden önce değil. Ayakta kalan son adam olarak Zakharov, dağ yamacını havaya uçurmak için patlayıcı yükü kullanabilir.

Ertesi sabah, geceki savaşın sonuçlarını görüyoruz. Cesetler yeniyor ve hortlaklar bölgeyi dolaşıyor. Yakında, Rus hava kuvvetlerinin tüm gücü ve gürültüsü, Zakharov’un oğlunun görevini tamamladığını doğrulayarak yukarıda görüldü. Bombardıman, Rus bombardıman filosunun Ghouls höyüğüne cehennemi salmasıyla başlar.

Telif hakkı. Netflix

Höyüklerin Derinlerinde

Rusların gizli soruşturması, adamları için birçok ölüme yol açmıştı. Pek çok köyün ölümlerinden bahsetmiyorum bile. Höyük Kızıl Ordu tarafından görülen en büyük höyük olarak algılansa da, bu aynı zamanda bu Höyüklere daha önce de rastladıkları anlamına gelir. Höyük’ün büyük bir kısmı yıkımlar tarafından yok edildi, ancak dağın çok derinlerine gömüldüğü için hala çok sayıda Ghoul kaldı.

Rusların bombardımanı muhtemelen o bölgedeki tüm Ghoul’ları olmasa da birçoğunu yok etmişti. Bu, başka yerlerde veya Sibirya ormanlarının derinliklerinde daha fazla gizlenmediği anlamına gelmiyor. Bir de üreme meselesi var, atılması gereken bir kraliçe var mı? Olası olmayan. Ghoul’ların çeşitli boyutları, Erkek ve Kadın Ghoul’lar arasında bir ayrım olabilir. Böylece bir kraliçeye ihtiyaç duymadan Ghouls yumurtlamaya devam edebilir.

Savaş kazanıldı ama gizli savaş bitmedi.


ne düşündün Gizli Savaş? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!DİKKAT: SİTEMİZ HERKESE AÇIK BİR PLATFORM, ÇOK FAZLA PAYLAŞIMDA BULUNUYOR. SİTENİZDEN İZİNSİZ PAYLAŞIM DURUMUNDA İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİLDİRMENİZ YETERLİDİR

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Mart 2019'da Netflix'e Eklenen En İyi Yeni Anime

Pts Mar 18 , 2019
Mart ayında Netflix’te anime başlıkları için bazı mükemmel yeni eklemeler oldu. Yıl boyunca daha pek çok şey olacak, her şeyden önce Mart 2019 için yeni anime eklemelerinin en iyileri. Jojo’nun Tuhaf Macerası (2012) Mevsimler: 1 | Bölümler: 12Çıkış Tarihi: 8 Mart Şu ana kadar Netflix’e yalnızca ilk sezon geldi, ancak […]

Arşivler

Kategoriler

Meta