Love Is Blind’den Jessica Batten Neden Gösteriye Döndü?


Jessica, televizyona dönmenin “zor bir karar olduğunu” itiraf etti. Ama sonunda, başka türlü yapmazdı. O zamandan beri Aşk Kördür: Sunağın Ardından 28 Temmuz’da prömiyeri yapıldı, sosyal medyada büyük bir aşk patlaması yaşadığını açıkladı.

Açıkladığı gibi, “Bu güzel mesajları gönderenleri okuyorum ve çoğu zaman onları okurken ağlıyorum. Bu kadar nazik olduğunuz ve içten özür dilediğiniz için teşekkür ederim. İlk yargıyı sandığınızdan daha fazla anlıyorum.”

“Sadece bu Kuzey Yıldızını, kendi kalbini asla gözden kaçırmaman için seni cesaretlendirmek istiyorum,” diye teşvik etti. “Acı verici, dağınık ve gerçekten çok zor olsa bile, devam et, kendine güven ve yolunu bulacağını bil. Herkes bundan hoşlanmayacak ya da senden hoşlanmayacak.. ama sorun değil!”

“Yolunu bulacaksın ve hepsi bunun için daha iyi olacak, söz veriyorum!” diye ekledi.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Suki Waterhouse, kendisi ve Robert Pattinson hakkında şaka yaptığı için Dedikoducu Kız'ın yeniden başlatılmasını çarptı

Sal Ağu 3 , 2021
Suki Waterhouse, oyunun yeniden başlatılmasından memnun değil Dedikoducu kız Robert Pattinson ile ilişkisi hakkında şakalar yaptığı için. HBO Max şovunun yakın tarihli bir bölümünde, karakterlerden biri onu “hiç kimse” olarak damgaladı. Waterhouse, silindikten sonra tweet’lerinde yeniden başlatmayı eleştirdi: “Kadınların da ataerkil olabileceğini hatırlatmak için başka bir gün.” Ayrıca şovda bir […]

Arşivler

Kategoriler

Meta