Madelyn Cline, Chase Stokes Split’ten Sonra AMA’larda İntikam Elbisesi Giyer


Geçtiğimiz Haziran ayında çift, Chase’in plajda geçirdikleri romantik fotoğrafları yayınlamasıyla ilişkilerini halka açmaya karar verdi. Arsız bir şekilde Instagram’ına “Çantadan çıkan kediler” yazdı.

Nisan ayında, birinci yıldönümlerini tatlı sosyal medya övgüleri ve birbirlerinin daha önce hiç görülmemiş fotoğraflarıyla kutladılar.

“Bir yıl boyunca eşyalarımı takip etmeme yardım ettiğin için teşekkürler (: sana tapıyorum,” diye yazdı Madelyn, Chase ise “365 w/ u.”

Ama dedikleri gibi, tüm güzel şeylerin bir sonu olmalı. Bu ayın başlarında, bir kaynak yalnızca E! “Bir süreliğine bittiklerine” ve Madelyn’in o zamandan beri ayrılıklarından ayrıldığına dair haberler.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kevin Spacey, House of Cards yapımcılarına cinsel taciz davasını kaybetti

Sal Kas 23 , 2021
Kevin Spacey’e yaklaşık 31 milyon dolar (23 milyon sterlin) ödeme emri verildi. Kart Evi Üreticiler, cinsel taciz politikalarını ihlal ettikten sonra MRC. MRC, aktörün birden fazla kişi tarafından uygunsuz cinsel davranışta bulunmakla suçlanmasının ardından 2017 yılında Spacey ile olan profesyonel ilişkisine son verdi. Yapım şirketi, Spacey’nin davranışı nedeniyle dizinin tüm […]

Arşivler

Kategoriler

Meta