Matty Lee: I’m a Celebrity 2021 yarışmacısı kim?


Matty Lee, başlangıçta görüneceği açıklanan 10 ünlüden biri. ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! 2021.

Olimpik dalgıç, gösterinin 21 Kasım Pazar günü Galler’e dönüşünden önce Gwrych Kalesi’ne gitmeden önce şu anda karantinaya alıyor. Katılan ünlülerin tam listesini buradan okuyabilirsiniz.

1998 doğumlu sporcu, 10 metrelik platformda hem bireysel hem de senkronize dalışlarda yarışıyor. 2012’den beri gençler şampiyonasında yarışıyor.

2015 yılında, Lee ilk yetişkin altın madalyasını Avrupa Oyunlarında ve bir kez daha 2017 yılında Avrupa Dalış Şampiyonasında kazandı.

Tom Daley ile 2018’de, çiftin 2019 Dünya Su Sporları Şampiyonasında bronz madalya kazandığı 2018’de yarışmaya başladı.

Olimpiyat zaferi, bu yaz Tokyo 2020’de Lee ve Daley’nin 10 metre senkronize dalışta altın madalya kazandığı 23 yaşındaki oyuncuya geldi.

Daley ve Lee Tokyo 2020’de altın madalya kazandı

(Getty Resimleri)

Bununla birlikte, yıl bir şekilde Lee için daha da iyiye gitmek üzere, şu itirafta bulundu: “İki çocukluk hayalim bir Olimpiyat madalyası kazanmak ve en sevdiğim TV dizisinde yer almaktı. Ve şimdi bu yıl ikisini de yapıyorum!”

Katılmaktan bahsetmek ben bir ünlüyüm, dedi ki: “Denemeler için gerçekten sabırsızlanıyorum ve ayrıca farklı insanlarla birlikte olmak da eğlenceli olacak. Sadece sporcuların etrafında olmaya alışkınım.

“Sanırım kesinlikle farelerden korkacağım ve çığlık atacağımı biliyorum. Yine de yükseklik sorun olmayacak! Belli ki 10 metrelik tahtalardan atlamaya alışığım.”

Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! 21 Kasım Pazar akşamı saat 21.00’de ITV’de dönüyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Alışılmışın Dışı Hayatımın Batsheva Haart'ı, Bölünmüş Ortasında Yüzüğü Çıkarmada

Çar Kas 24 , 2021
Yürekten gelen videonun ardından Batsheva, savunmasızlığı için minnettarlıklarını ifade eden hayranlarından tonlarca destek ve iyi dilekler aldı. Bir kullanıcı, “Gerçekten çok cesursun” diyerek, “Aksini hissettiğinde bu mesajı hatırladığını umuyorum.” Bir başkası, “Zaman alır! İyileşecek ve gelişeceksin” yazdı. Source link

Arşivler

Kategoriler

Meta