Michael McIntyre, karısının onu Strictly yapmasını istememesinin nedenini komik bir şekilde ortaya koyuyor


Michael McIntyre, karısının neden onun takımda olmasını istemeyeceğini düşündüğünü şaka yollu bir şekilde açıkladı. kesinlikle.

Komedyen göründü Tek Gösteri 14 Ekim Perşembe günü yarışmacı Tom Fletcher ve dans partneri Amy Dowden ile birlikte.

Yardımcı sunucu Ronan Keating, McIntyre’a profesyonel dansçı Luba Mushtuk’un bir zamanlar hayalindeki ünlü partner olacağını söylediğini söyleme fırsatını kullandı.

O anda, ekranda Mushtuk’un gösteri için bir tanıtım çekiminde poz veren bir fotoğrafı belirdi ve McIntyre’ın espri yapmasına neden oldu: “Aman Tanrım, o fotoğrafa bakmama karımın izin vereceğini sanmıyorum.”

Devam etti: “Bunu bilmiyordum, kimsenin rüyasında olduğumu bilmiyordum. Bu çok heyecan verici. sadece dikkate alırdım kesinlikle profesyonel dansçılardan biri olarak.”

McIntyre, Los Angeles’tan bir video bağlantısı aracılığıyla röportaj yaptı.

Michael McIntyre, ‘The One Show’da herkesi histerik hale getirdi

(BBC iPlayer)

Bu haftanın başlarında, kesinlikle yarışmacı Robert Webb, “sağlık sorunları” nedeniyle yarışmadan çekilmek zorunda kaldı.

Dans yarışması 16 Ekim Cumartesi günü saat 19.00’da BBC One’da devam ediyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bu Hafta Netflix'e Neler Geliyor: 18-24 Ekim 2021

Paz Eki 17 , 2021
Önümüzdeki 7 gün boyunca Netflix’te olacakların haftalık özetine hoş geldiniz. 18 Ekim’den 24 Ekim 2021’e kadar şu anda Netflix’te (özellikle ABD’de – diğer bölgeler değişiklik gösterecektir) planlanan tüm yeni filmleri ve TV şovlarını ele alacağız. Kapsamlı Ekim 2021 listemizde ele aldığımız Ekim ayının son haftasını sabırsızlıkla bekleyecek çok şey var. […]

Arşivler

Kategoriler

Meta