Milyarlarca: Damian Lewis, TV dizisinden şok çıkışından sonra konuşuyor


Damian Lewis şok çıkışının ardından sessizliğini bozdu milyarlarca beş sezon sonra.

Eleştirmenlerin beğenisini kazanan dizide acımasız girişim kapitalisti Bobby Axelrod’u oynayan oyuncu, hayranlarına hitap etmek için Twitter’a gitti.

“Birlikte çalıştığım en zeki, en komik, en yetenekli oyunculardan ve ekipten bazılarıyla beş sezon boyunca Axe oynamak bir zevk ve ayrıcalık. özleyeceğim milyarlarca aile. Evet, bazı işler sadece bir işten daha fazlasıdır…. Aşk”, eski vatan yıldız yazdı.

Ayrıca dizinin yaratıcıları Brian Koppelman ve David Levien’a da teşekkür etti.

Koppelman ise çalışmaları için Lewis’e teşekkür etti: “Büyük Damian Lewis ile bu kadar yakın çalışarak beş yıl geçirmek ne büyük bir zevk. David Levien ve ben, işin, tabii ki, birlikteliğin ve bunu bizimle yapmak için feda ettiğin her şey için sana minnettarız Damian.”

milyarlarca 23 Ocak 2022’de başlaması beklenen altıncı sezon için de onaylandı.

Paul Giamatti ve Maggie Siff’i içeren ana kadronun geri kalanı geri dönüyor.

Lewis’in gösteriden çıkışı, eşi aktör Helen McCrory’nin kanserden ölümünden birkaç ay sonra geldi.

O sırada Lewis, “kalbinin kırıldığını” söyledi ve onu “güçlü” ve “güzel” olarak adlandırarak ona haraç ödedi. Çift, 14 ve 13 yaşlarında iki çocuğu paylaştı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yıldızlarla Dans Etmek: 2021 ünlülerinin tam listesi

Sal Eki 5 , 2021
Yıldızlarla Dans 30. sezonuyla geri döndü. 20 Eylül Pazartesi günü ABD’de ABC’de yayınlanan yarışma dizisi, 15 ünlünün profesyonel bir dansçıyla bir araya gelmesiyle geri döndü. Bu yılki katılımcılar arasında Spice Girls’ten Mel C, eski Lisans Matt James ve Beverly Tepeleri, 90210 Brian Austin Green’in yıldızı. Ayrıca Lori Loughlin ve Mossimo […]

Arşivler

Kategoriler

Meta